Gessler znów zaatakowała Rosati. Restauratorka przyjaźni się z jej byłym partnerem? Komentarz aktorki jest jednoznaczny. "Jesteś stronnicza"

Magda Gessler skrytykowała prezent, jaki Weronika Rosati podarowała córce. Między gwiazdami doszło do ostrej wymiany zdań. Restauratorka skrytykowała teraz kolejne zdjęcie. Odpowiedzi są coraz mocniejsze.

Weronika Rosati od kilku dni celebruje pierwsze urodziny córki. Kiedy niedawno aktorka na Instagramie pochwaliła się osobliwym prezentem dla Elizabeth, Magda Gessler wyraziła swoje niezadowolenie. Napisała wprost, że lalka, która jest podobizną Elizabeth Taylor oraz bogato zdobiona bransoletka marki Swarovski to przesada.

Zobacz wideo

Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć na zaczepny komentarz restauratorki. Podkreśliła, że biżuteria jest ponadczasowa. Dodatkowo przyznała, że ojciec dziewczynki nie pamiętał o prezencie.

Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym chyba nie jesteś zwolenniczką minimalizmu - napisała kąśliwie Rosati.

Magda Gessler wypowiedziała wojnę Weronice Rosati?

Kiedy wydawało się, że sprawa ucichła, Magda Gessler przeszła do kontrofensywy. Restauratorka włączyła się do dyskusji pod zdjęciem Weroniki Rosati, która razem z Katarzyną Zielińską świętowała pierwsze urodziny swoich dzieci.

 

Gwiazda TVN dała przytyk aktorce. Napisała wprost, że epatowanie macierzyństwem w taki sposób jest niesmaczne.

Weronika, to staje się co najmniej manią... po co ? Przykre

Magda Gessler krytykuje na Instagramie Weronikę RosatiMagda Gessler krytykuje na Instagramie Weronikę Rosati Instagram

Aktorka nie pozostała jej dłużna. Napisała, że Gessler przyjaźni się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej dziecka, i jej komentarze są nie fair. Zasugerowała też, że przystojny ortopeda nie interesuje się małą Elizabeth.

Magda, wiem, że skoro bardzo przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam, że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które dobrze wiesz, że przedrukuje prasa i portale, jest słabe po prostu. Moje dziecko jest moim całym światem i ma tylko mnie. Nie chce wchodzić z tobą w dyskusję publiczną na moim Instagramie. Chcesz mi coś powiedzieć, to zadzwoń. Wesołych Świąt dla Ciebie i rodziny Weronika z Eli - odpowiedziała jej

Jak myślicie, doczekamy się odpowiedzi?

AD

Więcej o: