Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze. "To było mega, popłakałam się"

Syn Karoliny Malinowskiej ma wielkie serce. Fryderyk przeznaczył pieniądze komunijne na świąteczne prezenty dla ubogich dzieci.
Zobacz wideo

Karolina Malinowska od lat pomaga ubogim dzieciom z warszawskiej Pragi. Modelka dba o to, aby najbardziej potrzebujące dzieci znalazły prezenty pod choinką. Okazuje się, że wszystko zostaje w rodzinie, bo synowie gwiazdy także angażują się w akcje charytatywne.

Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie - wyznała w rozmowie z Newseria.pl.

Najstarszy syn Karoliny, Fryderyk, zrobił coś wyjątkowego.

Syn Malinowskiej kupił prezenty ubogim dzieciom

Karolina zdradziła w wywiadzie, że kiedy w ich domu przygotowywane są paczki dla dzieci, Fryderyk, Julian i Christian są bardzo zaangażowani i osobiście wkładają słodycze i zabawki do pudełek.

Najbardziej oddany jest jednak najstarszy syn. Modelka wyznała, że w tym roku Fryderyk bardzo ją zaskoczył. 10-latek oznajmił swoim rodzicom, że sam chce kupić prezenty dla czwórki dzieci. Dodał, że zamierza wydać na to swoje komunijne pieniądze.

Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam – mówi Karolina Malinowska.

Dla rodzina to z pewnością jest najpiękniejszy prezent. Chyba każda mama wzruszyłaby się na miejscu Karoliny.

Piękny gest!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS