Nowe doniesienia o związku Anety Zając z Patrykiem Ignaczakiem. Informator "Flesza" zdradził, co aktorce imponuje w mężczyźnie

Aneta Zając ma nową miłość. "Flesz" donosi, że jej partnerem jest Patryk Ignaczak. Informator gazety twierdzi, że para jest w sobie zakochana po uszy i nie widzi świata poza sobą.
Zobacz wideo

Odkąd Aneta Zając rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, nie widziano jej u boku żadnego mężczyzny. Jednak wiele wskazuje na to, że aktorka nie może już narzekać na samotność. Media donoszą, że gwiazda "Pierwszej miłości" jest w związku z Patrykiem Ignaczakiem, byłym partnerem Anny Wendzikowskiej!

Aneta Zając i Patryk Ignaczak są razem?

Pierwsze znaki dotyczące tego, że tę dwójkę łączy coś więcej pojawiły się już kilka tygodni temu. Aneta i Patryk wybrali się na rowery, o czym poinformowali na swoich profilach na Instagramie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Tymczasem magazyn "Flesz" podaje, że Aneta i Patryk są w sobie zakochani po uszy i bardzo ze sobą szczęśliwi. Ponoć wokalista Audiofeels pojawił się ostatnio w teatrze Capitol, aby podziwiać występującą na scenie Anetę. Znajomy aktorki przekonuje też, Zając i Ignaczak są dla siebie bratnimi duszami. 

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem – czytamy w tabloidzie.

Pozostaje nam życzyć zakochanym szczęścia. Ciekawe, kiedy i w jaki sposób potwierdzą swój związek.

Patryk Ignaczak - kim jest?

Patryk Ignaczak jest członkiem zespołu "Audiofeels". Wokalista związany był z Anną Wendzikowską. W 2015 roku urodziła im się córka, Kornelia. Niedługo później para rozstała się.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS