Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak już się nie ukrywają! Aktorka opublikowała ich wspólne wyjątkowe zdjęcie

Karolina Szymczak, partnerka Piotra Adamczyka, opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Uczciła w ten sposób drugą rocznicę ich związku.

Odkąd Piotr Adamczyk rozstał się z Weroniką Rosati, o jego życiu prywatnym mówiło się niewiele. Aktor nie pokazywał się publicznie z żadną inną kobietą. W mediach społecznościowych także nie dawał oznak, że w jego życiu jest ktoś nowy. Dlatego sporym zaskoczeniem było, gdy na początku listopada "SE" donosił, że aktor jest w związku z 19 lat młodszą gwiazdą amerykańskiego "Playboya", Karoliną Szymczak. 

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak są parą

Teraz modelka potwierdziła te doniesienia, publikując na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Przy okazji zdradziła, że spotykają się już od dwóch lat. 

Jesteś i zawsze byłeś moim marzeniem. #2years - napisała w poście Szymczak.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów i gratulacji. 

Miłości i radości na kolejne lata! - czytamy. 

Karolina Szymczak - kim jest?

27-latka poza modelingiem zajmuje się też aktorstwem. Ukochana Piotra zagrała w serialu "Oko za oko" i w filmie "Gwiazdy". A już w przyszłym roku widzowie będą mogli oglądać Karolinę w produkcji "Diablo", gdzie zagra jedną z głównych ról.

"SE" donosił niedawno, że aktor planuje oświadczyny. Kobieta ponoć świetnie dogaduje się z jego matką. 

Karolina spodobała się jego mamie. Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo – zdradzał informator.

Pozostaje zatem trzymać kciuki za przyszłość!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o: