Pamiętacie serial "Adam i Ewa"? Wiemy, co słychać u Katarzyny Chrzanowskiej: Nie nadaję się na czerwony dywan

"Adam i Ewa" to serial, który był emitowany w latach 2000-2002. Wiemy, co słychać u odtwórczyni głównej roli, Katarzyny Chrzanowskiej.

Historię miłości Adama i Ewy do tej pory pamiętają fani serialu. W role głównych bohaterów wcielali się Katarzyna Chrzanowska oraz Waldemar Goszcz, który zginął w wypadku samochodowym w 2003 roku. Paula Rodak dowiedziała się, co u niej słychać.

Zobacz wideo

Katarzyna Chrzanowska po latach

Katarzyna Chrzanowska w tym roku skończyła 55 lat. Aktorka nie ukrywa, że serial przyniósł jej ogromną popularność, a niektórzy do tej pory zwracają się do niej serialowym imieniem. Chrzanowska do tej pory tęskni za zawodem, ale nie za show-biznesem.

Nie nadaję się na czerwony dywan, nie nadaje się na flesze. Kocham swój zawód. Kocham przede wszystkim spotkania, które się z nim wiążą - mówiła w nagraniu.

Chrzanowska od 2003 roku prowadziła w Paryżu firmę, którą założył jej mąż, Piotr Niemkiewicz. Zajmowała się konserwacją zabytków. Przypomnijmy, że mężczyzna zginął w 2002 roku. Utopił się podczas nurkowania na Krecie. W pewnym momencie zdecydowała się jednak sprzedać swój francuski dom i przeprowadzić do Hiszpanii, a konkretnie do Andaluzji.

Nie mam poczucia, że zostawiłam show-biznes, bo nigdy do niego nie należałam - podsumowała.

Jednak czasami pojawia się jeszcze na ekranie. Zagrała w takich produkcjach jak m.in. "Samo życie", "Ojciec Mateusz" czy "Prawo Agaty".

Cały odcinek możecie zobaczyć tutaj:

 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.