"Rolnik szuka żony". Świąteczny sweterek niefortunnie się ułożył, czy Agata jest w ciąży? Mamy zdjęcia z odcinka specjalnego

Plotki na temat domniemanej ciąży Agaty z "Rolnik szuka żony" nie ustają. W świątecznym odcinku wybranka Łukasza pojawi się w swetrze, który tych plotek nie uciszy.

W Boże Narodzenie "Rolnik szuka żony" powróci na antenę TVP. Rolnicy i ich partnerki pojawią się bowiem w świątecznym odcinku show.

Wśród gości nie mogło zabraknąć Agaty i Łukasza. Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki, że para spodziewa się dziecka. Na zdjęciach z planu do bożonarodzeniowego odcinka widać, że ukochana rolnika nabrała nieco pełniejszych kształtów.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Agata jest w ciąży?

Niedawno Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Agata przyznała się, że myślą o ślubie, a na dziecko przyjdzie czas dopiero po uroczystości

Słowa Agaty miały uciszyć plotki na temat jej domniemanej ciąży. Tymczasem sweterek, w którym pojawia się w specjalnym odcinku "Rolnika" podkreśla, że jej sylwetka się zmieniła. Powiększył się też nieco jej brzuch. 

AGATA I ŁUKASZ W BOŻONARODZENIOWYM ODCINKU "ROLNIK SZUKA ŻONY". ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Myślicie, że coś jest na rzeczy i zakochani niebawem doczekają się potomka? A może zwyczajnie kreacja Agaty niefortunnie się ułożyła? Na zdjęciach w koronkowej sukience nie ma już śladu brzuszka, więc wydaje nam się, że na ciążę tej pary trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

AG 

Więcej o:
Komentarze (75)
"Rolnik szuka żony". Świąteczny sweterek niefortunnie się ułożył czy Agata jest w ciąży? Mamy zdjęcia z odcinka specjalnego
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 18 razy 18

  Pamiętacie: nie ma ludzi brzydkich, tylko niedofinansowanych

 • Gość: nana

  Oceniono 17 razy 17

  W tym związku to prędzej Łukasz ma ciążowy brzuszek ;)

 • Gość: Pysia

  Oceniono 20 razy 14

  Paulina jest teraz chyba wdzięczna losowi że ten rudy Belmondo jej nie wybrał.

 • Gość: Asia

  Oceniono 18 razy 12

  Grześ i Dorotka piękna para. Wszystkiego najlepszego 😉

 • Gość: Asia

  Oceniono 13 razy 7

  Paweł i Małgorzata również piękna para.

 • Gość: Kama

  Oceniono 9 razy 7

  Jak kobieta ma,troche duży brzuszek to nie musi obrazu być w ciąży głupoty piszecie i tyle to ich sprawa dajcie na luz

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 10 razy 6

  Wy z tego plotka to już macie te ciąże urojone, wszędzie je widzicie,opanujcie się bo już tych nagłówków samych nie da się czytać.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  ta Agata jak się próbuje uśmiechać, to robi minę jakby Sr...a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX