Meghan Markle straci kolejną asystentkę. Była związana z rodziną królewską prawie 20 lat

Meghan Markle ponad miesiąc temu straciła asystentkę, Melissę Toubati. Kobieta niespodziewanie zrezygnowała z pracy dla księżnej Sussex, gdyż nie układała jej się współpraca z Meghan. Teraz taką samą decyzję podjęła kolejna osoba.
Zobacz wideo

Od jakiegoś czasu w mediach krążą niezbyt pochlebne opinie na temat Meghan Markle. Jak donoszą informatorzy zagranicznych portali, księżna Sussex jest ciężka we współpracy i poprzez swoje zachowanie doprowadza pracowników do łez. Przez jej kaprysy i wymagania odeszła od niej osobista asystentka, Melissa Toubati.

Meghan Markle traci kolejnego pracownika

Jej praca była pod ciągłą presją i ostatecznie było dla niej już za dużo. Meghan postawiła przed nią wiele żądań, a skończyło się to tym, że doprowadziła Melissę do łez - podawały zagraniczne źródła.

Brytyjski portal mirror.co.uk donosi, że z pracy na dworze rezygnuje kolejna osoba, 50-letnia Samantha Cohen. Kobieta przejęła obowiązki asystentki księżnej Sussex po tym, jak zabrakło Melissy. I jak widać także jej trudno się pracuje z księżną Meghan.

Nieobecność Sam będzie ogromną stratą - uważa informator portalu.

Kobieta była związana z rodziną królewską 17 lat, a jej strata będzie bardzo odczuwalna. Wcześniej pracowała m.in. jako sekretarz i była ceniona przez królową Elżbietę II. Ponoć to Meghan Markle nalegała, żeby ona zastąpiła Melissę. Kobieta podjęła decyzję, że poczeka do narodzin pierwszego dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego i odejdzie dopiero po przyjściu na świat kolejnego członka rodziny królewskiej.

AW

Więcej o:
Komentarze (51)
Meghan Markle straci kolejną asystentkę. Była związana z rodziną królewską prawie 20 lat
Zaloguj się
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 28 razy 22

  Dlaczego po raz kolejny wypisujecie te bzdury?
  Samantha nigdy nie była asystentka. Zajmuje znacznie wyższe stanowisko - jest OSOBISTYM SEKRETARZEM KROLOWEJ.
  A królowa czasowo do wiosny ją oddelegowala na sekretarza Harrego.

 • Gość: hohoho

  Oceniono 53 razy 19

  No to ta aktorka grająca obecnie księżną musi mieć niezłe odchyły :-O

 • tomaszaginski

  Oceniono 33 razy 13

  Zejźcie z tej Meghan. Te newsy są z doopy. I tak nie wiemy jak jest. I to przyrównywanie do Kate... Kate była taką samą commonerką jak Meghan, żadna z nich nie ma w sobie tzn. błękitnej krwi. Tyle, że Kate wiedziała w co się pakuje, a Meghan chyba nie bardzo.

 • Gość: GOŚĆ x

  Oceniono 18 razy 10

  Klamliwy news z du.. y, powtórzony z tego sprzed miesiąca. Chyba tylko po to, żeby znowu spędzić na forum rasistowską patologię. Ciekawe co na to zarząd Agory?

 • Gość: Ee

  Oceniono 18 razy 10

  Według mnie może to być zwykła nagonka na Meghan ponieważ anglicy kochają buntować ludzi przeciwko osobie której nie lubią

 • Gość: gosc

  Oceniono 39 razy 9

  Ale nawet te 20 lat pracy dla BRK nie przygotowalo ja do współpracy z czyms takim jak Meg :)

 • Gość: fegus

  Oceniono 41 razy 7

  nie dziwię się , że Kate też płacze przez nią, meghan nie szanuje też ojca i przyrodnie siostry.

 • aia7

  Oceniono 6 razy 2

  Prawdopodobnie chodzi o różnice kulturowe i różnicę charakterów - energiczna Amerykanka i mocno stabilne w emocjach Brytyjki.. Do tego może trochę wody sodowej, ciążowych hormonów i mieszanka wybuchowa gotowa.

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 14 razy 0

  pindzie się w zadzie przewróciło. Najgorzej z chama pana uczynić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX