Afera w "Top Model". Marcin Tyszka o uczestniczce: Zobaczcie, do czego zdolny jest ktoś dla poklasku. Poszło o futro

Marcin Tyszka nie przebierając w słowach skrytykował Sophie Reich, uczestniczkę ostatniej edycji programu "Top Model". Poszło o futro. Jego zdaniem jest ono naturalne, modelka jednak zaprzecza.

"Top Model". Sophie Reich na casting do programu przyszła z bratem, Szymonem. Obydwoje dostali się do finałowej czternastki, wobec czego razem zagościli w domu modeli. Żadne z nich nie wygrało show, jednak zaskarbili oni sobie sympatię widzów, a następnie sporą popularność w mediach społecznościowych. Jednak teraz wokół 16-latki rozpętała się niemała afera.

Marcin Tyszka atakuje Sophie Reich

Marcin Tyszka, juror programu "Top Model", zarzucił Reich hipokryzję jako że jego zdaniem nosi ona naturalne futra. Opublikował wymowną zlepkę. Zestawił bowiem jej zdjęcie zrobione na potrzeby show, na którym ma krew na rękach z tym, na którym pozuje w futrzanej (lub futrzanopodobnej) kamizelce.

Muszę przerwać świąteczną atmosferę. Nie lubię wielkich medialnych akcji, wolę pomagać prywatnie, bez kamer, ale jak widzę coś takiego, to bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do "Top Model" - zaczął Tyszka.
Zobaczcie, do czego zdolny jest ktoś dla poklasku… Szczyt hipokryzji czy głupoty? Sophie Reich w programie wystąpiła w sesji stając w obronie zwierząt i prawie ryczała przed nami, by zdobyć serce jury, a w szczególności Joanny Krupy. Program się kończy i ta sama dziewczyna paraduje w futrze z lisa… A najsmutniejsze jest to, jacy beznadziejni jesteście wy, jej followersi. Pod zdjęciem 30 tysięcy lajków… A wystarczyło zrobić unfollow – dodał rozemocjonowany juror.

Jego wpis spotkał się z gigantycznym odzewem. Wśród komentujących nie brakowało obrońców modelki jak i tych popierających Tyszkę. Na odpowiedź zdecydowała się także sama zainteresowana. 

Sophie Reich odpowiada Marcinowi Tyszce

Reich twierdzi, że kamizelka jest ze sztucznego futra. Zapewniła, że (jeśli będzie taka potrzeba) może to udowodnić w sądzie. Zaprzeczyła też jakoby płakała przy owej sesji na rzecz zwierząt.

Podaję do wiadomości, że ta kamizelka jest sztuczna! Dodam również dla wszystkich kolejnych raptownie znawców: udowadniać to mogę przed sądem, jeśli mnie o to poproszą! A nie mam nic przeciwko! A że ryczałam?! Czy ktoś to widział?! Nawet żaden z uczestników za kulisami nie potwierdzi tej bzdury! Niestety od początku nie byłam pana Tyszki ulubienicą, no ale cóż. Dziękuję wszystkim tym, co we mnie wierzą i nie kierują się kłamstwem” – napisała uczestniczka "Top Model".

Po komentarzu Reich po raz kolejny zabrał głos Tyszka. Nie uwierzył on w tłumaczenie modelki.

Sophie po moim poście i paru dniach od wrzucenia zdjęcia zedytowała komentarz i przypomniała sobie, że futro jest sztuczne. Wcześniej jedynie odpowiadała, iż to stare futro jej mamy, może powinno zostać w szafie. Nasz program ogląda masa młodych ludzi, nasi uczestnicy, nawet ci, którzy odpadają wcześnie mają mega siłę medialną. To jest program rozrywkowy, który bawi, ale ma też zwracać uwagę na ważne sprawy. Ja patrzę sobie z boku i chętnie wspieram kogoś, kto według mnie ma potencjał, ale też zawsze zwrócę uwagę, jeśli mi się coś nie podoba – dodał fotograf.

A wy? Co myślicie o tej aferze? Wierzycie Sophie czy też może popieracie atak Marcina Tyszki?

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (46)
Marcin Tyszka o Sophie Reich: Żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do programu
Zaloguj się
 • Gość: b.

  Oceniono 29 razy 21

  Tyszka i Krupa to się znają na hipokryzji.

  W pierwszej edycji Top model, w ramach jednego z zadań, ubrano aspirującą modelkę w prawdziwe furo.
  Była to późniejsza zwyciężczyni pierwszej edycji - Paulina Papierska, zdeklarowana wegetarianka i przeciwniczka futer.
  (Celem zadania, było postawienie przed uczestniczkami jak najtrudniejszego zadania, by musiały przełamać własne bariery.)

  Sama Krupa namawiała płaczącą Papierską, aby w tym futrze pozowała, że kariera wymaga wyrzeczeń i trzeba robić rzeczy do których nie jest się przekonanym itp...
  Nie krzyczała wtedy że nie można robić kariery na krzywdzie zwierząt, nie protestowała, a wręcz przeciwnie - namawiała Papierską do pozowania w prawdziwym futrze.

  W czasie nagrań do pierwszej edycji Top model, Krupa jeszcze nie wiedziała jaką zdobędzie popularność, nie miała jeszcze wyrobionej pozycji w TVNie, więc nie widziała nic złego w tym zadaniu :-)
  Tyszka to się w ogóle nie zająknął, obojętne mu to było.

  Plotku, o tym napisz!
  O hipokryzji Krupy, o tym jak jej ideały są zależne od pozycji zawodowej i tego czy mogą jej pomóc czy zaszkodzić.

 • starystormy

  Oceniono 23 razy 19

  hehehe Tyszka pisze o kims ze robi cos dla poklasku? Oh really? :D:D:D facet ktory wszystko w zyciu dostal na tacy i cale zycie robie pod publike?

 • Gość: ula

  Oceniono 61 razy 19

  Popieram Tyszkę- i mu DZIĘKUJĘ. Dla mnie jest wielki, że nie jest mu obojętny los zwierząt. Stokrotnie dziękuję dziękuję dziękuję

 • felicjan.dulski

  Oceniono 32 razy 18

  A obuwie to pan Tyszka ma z naturalnej czy sztucznej skóry (takie za 100PLN)?

 • Gość: Kiss

  Oceniono 50 razy 8

  Popieram Tyszkę! Bardzo dobrze że piętnuje się tego typu postawy. Futro jest ohydne.

 • Gość: Ann

  Oceniono 17 razy 7

  Precz z myśliwymi i prozniakami noszącymi naturalne futra!

 • Gość: Tiaaaa

  Oceniono 13 razy 5

  Gó...burza ludzi nie mających prawdziwych problemów.

 • Gość: oui

  Oceniono 19 razy 5

  do b:
  szczerze? ja też sobie kupiłam kiedyś szalik z królików. Potem zostałam właścicielką owczarka niemieckiego w którym się zakochałam. I nie jest mi dzisiaj obojętny los zwierząt. Pamiętaj- poglądy ewoluują wraz z kolejnymi doświadczeniami życiowymi. I nie jest to bynajmniej dowód hipokryzji, ale procesu dojrzewania- do człowieczeństwa- od egoizmu do altruizmu.

 • Gość: qwert

  Oceniono 18 razy 4

  Podstarzały pajac szuka atencji kosztem dziewczyny. Przecież widać z daleka, że ta kamizelka jest sztuczna. Oby go dojechała w sądzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX