Meghan Markle na swoim pierwszym ślubie rozdawała gościom marihuanę. Jej ojciec wyjawił krępujące szczegóły i pokazał zdjęcie

Thomas Markle w wywiadzie dla "Daily Mail" zdradził szczegóły pierwszego ślubu córki i udostępnił serwisowi zdjęcie z Meghan zrobione w tym dniu.

Ojciec Meghan Markle - Thomas Markle - nie pojawił się na ślubie Meghan i księcia Harry'ego. Jak sam przyznaje, między nim a córką istnieje mur milczenia. Jednak ich relacje nie zawsze tak wyglądały. Dlatego też Thomas Markle pokazał zdjęcia z pierwszego ślubu Meghan, uciszając tym samym plotki, że w tej uroczystości również nie brał udziału. 

Zobacz wideo

Meghan Markle i jej ślub z Trevorem Engelsonem 

Thomas Markle wyjawił szczegóły ślubu Meghan z Trevorem Engelsonem, który odbył się w 2011 roku na plaży na Jamajce. Na przyjęciu weselnym część gości miała bawić się w strojach kąpielowych, a dowodem na to ma być właśnie jedna ze ślubnych fotografii, na której Meghan Markle pozuje w bikini.

"Meghan zaplanowała wszystko w najdrobniejszym szczególe. Przejmowała kontrolę nad wszystkim. Dostałem białą koszulę do noszenia, podobnie jak inni mężczyźni - powiedział w rozmowie z "Daily Mail" Thomas Markle.

Były mąż Meghan jest Żydem, dlatego też uroczystość poprowadził rabin. Mimo to nie była to tradycyjna żydowska ceremonia. 

Ojciec Meghan Markle o prezentach z marihuaną

Na weselu było ponad stu gości, w tym m.in. część obsady serialu "W garniturach", w którym Meghan wówczas występowała. Wszyscy zaproszeni dostali od państwa młodych prezenty. Były to lniane torby, w których znajdowały się mniejsze torebki z... marihuaną. 

To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę trawki i zgodnie z moją najlepszą wiedzą, Meghan również. Nie wiem, co zrobiłem z moim woreczkiem narkotyku. Myślę, że go komuś oddałem - przyznał ojciec księżnej Sussex.

Udzielając takich wywiadów, Thomas Markle raczej nie zjednuje sobie córki, która od czasu ślubu nie utrzymuje z nim kontaktu.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.