Wyciekło stare CV Meghan Markle. Uwagę zwracają "dodatkowe umiejętności" księżnej

Do sieci wyciekło stare CV Meghan Markle. Z dokumentu dowiadujemy się, że księżna uprawia kickboxing, tańczy, a także ma zdolności lingwistyczne.

Meghan Markle nim stała się częścią rodziny królewskiej była dosyć popularną aktorką. Nic więc dziwnego, że często pojawiała się na castingach, gdzie pokazywała swoje CV. Zaskakujące jest jednak to, że życiorys zawodowy księżnej Sussex wyciekł do mediów dopiero teraz. Można się z niego sporo dowiedzieć o żonie księcia Harry'ego

Zobacz wideo

CV Meghan Markle w sieci 

Do mediów wyciekło właśnie stare CV Meghan Markle. Jak donosi "The Sun", opublikował je w sieci anonimowy internauta. Z dokumentu możemy dowiedzieć się, że Meghan Markle ma 170 cm wzrostu i ważyła 51 kg. Najciekawszy jest jednak punkt o "dodatkowych umiejętnościach". W tej rubryce aktorka pochwaliła się, że uprawia kickboxing, tańczy balet i jazz oraz stepuje. Poza tym płynnie mówi po hiszpańsku i biegle po francusku. Opanowała też południowe akcenty - francuski, hiszpański i argentyński.

Widać, że CV jest stare, bo Meghan nie wpisała tam roli "W garniturach". W jej doświadczeniu scenicznym pojawia się jedynie informacja o rolach teatralnych, a także epizodach m.in. w takich w  produkcjach, jak "General Hospital" czy "Zupełnie jak miłość".

CV Meghan MarkleCV Meghan Markle Facebook

Do CV załączona była również stara fotografia Meghan Markle, na której księżna pozuje w dopasowanym topie z dekoltem. 

Megahn Markle zdjęcie z CVMegahn Markle zdjęcie z CV Facebook

Myślicie, że Meghan zatęskni kiedyś za aktorskimi wyzwaniami?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.