Książę Karol właśnie ujawnił, jakie imię otrzyma pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego? Ten wybór nas totalnie zaskoczył

Poród Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Najwięcej emocji wśród fanów brytyjskiej monarchii wzbudza oczywiście płeć oraz imię książęcego potomstwa. Czyżby tę tajemnicę wyjawił właśnie książę Karol?
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry już na początku przyszłego roku po raz pierwszy zostaną rodzicami. Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że ciążą księżnej Sussex żyją media na całym świecie. Każde nowe doniesienie prosto z królewskiego dworu wzbudza ogromne zainteresowanie fanów brytyjskiej monarchii. Wydaje się jednak, że to właśnie płeć oraz imię potomstwa najbardziej ich emocjonują. Zgodnie z tradycją informacje w tym temacie są oficjalnie przekazywane przez Pałac Buckingham dopiero kilka dni po narodzinach dziecka. Nie przeszkadza to jednak brytyjskim mediom, które już spekulują nad tym, jakie imię otrzyma dziecko Meghan i Harry'ego. Ostatnio miał wygadać się nawet sam książę Karol

Książę Karol wyjawił imię dziecka Meghan i Harry'ego?

Obecnie w Wielkiej Brytanii plotkuje się, iż Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie synka. Księżna Sussex miała bowiem w tej kwestii zwierzyć się swojemu teściowi. To właśnie o te doniesienia został niedawno zapytany książę Karol. Jak donoszą brytyjskie media, Karol, chcąc uniknąć tematu płci dziecka, przez przypadek miał wygadać się w kwestii jego imienia. 

Gdy Harry i Meghan niedawno gościli w Australii, usłyszeli tam wiele propozycji imion. O ile mi wiadomo, biorą pod uwagę imię Shane dla chłopczyka oraz Kylie dla dziewczynki - cytują Karola zagraniczne media.

Jesteście w stanie wyobrazić sobie, że Meghan i Harry mogliby nazwać córkę imieniem Kylie? Nas totalnie to zaskoczyło i chyba wolimy poczekać na oficjalne informacje z Pałacu Buckingham. Macie już może swoje typy na imię, jakie otrzyma pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

 

DH