Miley Cyrus powiększyła piersi? Gwiazda pochwaliła się odważnym zdjęciem, które może na to wskazywać. Widać sutki!

W ostatnim czasie Miley Cyrus wyraźnie złagodniała. Gwiazda nadal wie jednak, jak skupić na sobie uwagę.

Miley Cyrus ma za sobą dość barwną przeszłość. Po zakończeniu zdjęć do serialu "Hannah Montana", gwiazda porzuciła wizerunek ulubienicy Ameryki i została okrzyknięta naczelną skandalistką Hollywood. Wszystko wskazuje jednak na to, że Cyrus postanowiła wrócić do korzeni. Zapuściła włosy, przestała palić marihuanę, a rok temu nagrała płytę utrzymaną w klimacie country.

Zobacz wideo

Obecnie Miley Cyrus przebywa w Londynie, gdzie promuje swój najnowszy singiel. Każde jej wyjście na miasto elektryzuje nie tylko fanów, ale i paparazzi.

Miley Cyrus bez stanika w Londynie

Gwiazda dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Na ostatnią przechadzkę po mieście Cyrus nie założyła stanika. Na zdjęciach paparazzi nie było to do końca widoczne, dlatego też aby rozwiać wszelkie wątpliwości, piosenkarka dodała na swojego Instagrama zdjęcie z tego samego dnia. 

 

Wyraźnie widać na nim nie tylko to, że gwiazda ewidentnie nie ma pod golfem stanika. Piersi Miley Cyrus wydają się być większe. Czyżby gwiazda zdecydowała się na ich powiększenie? Możliwe, że to tylko kwestia ujęcia. W końcu 26-latka kilkukrotnie podkreślała w wywiadach, że nie jest zwolenniczką operacji plastycznych. Z drugiej strony... wokalistka wiele razy zmieniała swój image i niewykluczone, że wraz z nową płytą przyszło też nowe podejście do medycyny estetycznej. 

Więcej o: