Syn Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy finansowe. Żyje za 600 zł miesięcznie? "To biedne, samotne dziecko"

Tygodnik "Życie na gorąco" donosi, iż syn Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się jedynie ze skromnej renty chorobowej. Mężczyzna ma poważne problemy.

Już od dłuższego czasu w mediach głośno mówiło się o tym, iż Krzysztof Krawczyk nie ma ze swoim synem, Krzysztofem juniorem, zbyt dobrych relacji. Mimo to muzyk starał się finansowo wspierać chłopaka. Jednak jak donosi teraz tygodnik "Życie na gorąco", sytuacja ta uległa niedawno pogorszeniu. Syn Krawczyka kilka lat temu uległ bowiem poważnemu wypadkowi, przez co dziś zmaga się ze sporymi problemami. Obecnie Krzysztof junior na stałe mieszka w Łodzi i utrzymuje się jedynie z renty chorobowej.  

Syn Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy

Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", Krzysztof junior ma miesięcznie otrzymywać rentę w wysokości zaledwie 600 złotych. Czytamy również, że syn nie ma na tę chwilę jakichkolwiek kontaktów ze swoim ojcem. 

Zwraca się z prośbą do znajomych ojca, żeby go wspomogli. To biedne, przeraźliwie samotne dorosłe dziecko, które nie ma do kogo się zwrócić. Z ojcem nie ma kontaktu, a jego mama nie żyje - wyznał dziennikarz Bohdan Gadomski, blisko zaprzyjaźniony z rodziną muzyka
Zobacz wideo

Obecna żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa, zaznacza jednak, że artysta nadal wspomaga swojego syna. 

W tamtym roku dostał od nas piękny kożuszek, a jeszcze wcześniej zestaw: ocieplaną kurtkę z czapką i szalikiem - powiedziała w "Życiu na gorąco".

Co więcej, Ewa dodaje, iż nie sądzi, by Krzysztof junior był naprawdę biedny, gdyż na tegoroczne wakacje wybrał się wraz ze swoją dziewczyną na dwutygodniowe wakacje do Grecji.

Czy tak wygląda człowiek, który klepie biedę? - dopytała kobieta

DH

Więcej o:
Komentarze (118)
Syn Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy finansowe. Żyje za 600 zł miesięcznie? "To biedne, samotne dziecko"
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 99 razy 85

  Jakie to katolickie, panie Krawczyk i pani Krawczykowo, co?
  Rozmodleni, z krzyżami na piersi, a z własnym synem skonfliktowany od lat.
  Nie wiem jakie dokładnie probmey ma jego syn, ale jakieś ma. jego matka nie żyje a ojciec woli gadać o Bogu, zamiast go wesprzec, nie tylko finansowo, ale i psychicznie.
  Żonka tłumaczy, że przecież mu pomagają, kupili mu kożuszek. Super, jak mu odłącza prąd albo eksmitują z mieszkania, będzie sie przynajmniej miał czym przykryć.
  Swoją drogą, ciekawe czy syna na wigilię zaprosi...!

 • Gość: nana

  Oceniono 96 razy 82

  Ten wypadek , po którym syn Krawczyka został inwalidą spowodował sam senior Krawczyk, a teraz wypiął sie na syna ! Stary Krawczyk to niezła szumowina.

 • Gość: gosc

  Oceniono 103 razy 79

  panie Krawczyk to syn pana, tylko pana i niech pan nie kupuje kozuszka, jesc sie chce codziennie, ...

 • Gość: Ala

  Oceniono 71 razy 59

  Ale to biedne, samotne dziecko ma bogatego tatusia, otoczonego liczną rodzina swojej zony, którą wg różnych portali utrzymuje, wiec o co chodzi?

 • micki11

  Oceniono 43 razy 35

  Panie Krawczyk a jak tam wnuk się ma. Pan taki katolik to pewnie go kocha i odwiedza.

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 31

  sorry smutna historia z każdej strony..ale myślę, że zwłaszcza ze strony Ojca ..i tyle

 • Gość: zbik

  Oceniono 21 razy 21

  Artykuł o juniorze a zdjęcia seniora.

 • stemp10

  Oceniono 31 razy 15

  Moje pytanie, czy ma jakieś wykształcenie, czy pracował, w czym się specjalizuje, a może za młodu żył tylko z pieniędzy ojca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX