Małgorzata Rozenek skomentowała wyjście Jacka Rozenka z synem na pokaz mody. Postawiła sprawę jasno

Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu postanowiła skomentować sytuację, która w ostatnich dniach wzbudziła sporo medialnego zamieszania. Co sądzi o tym, iż były już mąż zabrał ich 12-letniego syna na pokaz mody?

Jacek Rozenek w miniony wtorek pojawił się na pokazie mody Patrycji Kujawy. Nikt chyba nie spodziewał się, że jedno publiczne wyjście byłego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan, może wzbudzić tak ogromne zainteresowanie mediów. Wszystko to za sprawą tego, iż na czerwonym dywanie Jacek brylował u boku swojego syna, 12-letniego Stanisława

Jacek Rozenek z synem na pokazie mody

Jacek Rozenek spotkał się wówczas ze sporą falą krytyki. Wielu osobom nie spodobał się bowiem fakt, iż Staś o godzinie 21:00 bawi się na warszawskich salonach. Co więcej, iż zachęca go do tego sam ojciec. Tę głośną medialnie sytuację postanowiła skomentować w końcu mama Stanisława i była żona Jacka, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje zachowanie byłego męża

Na pytanie dziennikarza "Faktu", czy pokaz mody to odpowiednie miejsce dla 12-latka, Małgorzata wystosowała jasną odpowiedź. 

Wszystko, co dotyczy naszych synów i tej sprawy, załatwiamy między sobą – wyznała Rozenek

Wypowiedź gwiazdy zakończyła tym samym dalszą dyskusję w tym temacie. Co ciekawe, to samo pytanie zostało również skierowane do Jacka Rozenka. Ten miał jednak odmówić komentarza w tej sprawie. Czyżby przestraszył się byłej żony?

Uważacie, że Małgorzata Rozenek-Majdan powinna pozwolić swoim synom pokazywać się u jej boku na oficjalnych wyjściach? Kto wie, być może chłopcy już wkrótce szturmem wedrą się do polskiego show-biznesu.

 

DH