Małgorzata Kożuchowska skradła show na pokazie Wolińskiego. Aktorka przyszła w uszach Myszki Miki. Nie miała ich jednak na głowie... Efekt? Wow!

Wydarzenia branżowe to dla celebrytów okazja do pochwalenia się ciekawymi kreacjami. Na tym polu prym wiedzie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka po raz kolejny nie zawiodła!

Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego przyciągnął niemal całą warszawską śmietankę. Na okolicznościowej ściance pozowały między innymi Julia Wieniawa i Katarzyna Warnke. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć też ulubienicy polskich projektantów, czyli Małgorzaty Kożuchowskiej.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w uszach Myszki Miki

Kożuchowska wie, jak przyciągnąć uwagę fotografów. Na pokaz przyszła w towarzystwie samego Wolińskiego. Prawdziwy szał wywołała jednak kreacja aktorki. Tego wieczoru Małgorzata Kożuchowska postawiła na czarną obcisłą sukienkę sięgającą do połowy łydki.

KOŻUCHOWSKA NA POKAZIE WOLIŃSKIEGO. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Klasykę przełamały jednak elementy przypominające uszy Myszki Miki, które zostały doszyte do rękawów kreacji. To właśnie dzięki nim gwiazda wyróżniła się na tle innych gości pokazu.

Do szalonej kreacji Kożuchowska dobrała carne szpilki oraz czerwoną torebkę w kształcie kuferka.

Jak podoba Wam się Kożuchowska w takim wydaniu? Hit czy kit?

Więcej o: