Grabari wkręcił Dodę! Ostrzegł ją, że do sieci wyciekną dowody jej zdrady. Reakcja gwiazdy jest bezcenna

Grabari był gościem programu "Tamagoczi". Bloger musiał zadzwonić do Dody, by poinformować artystkę, że wkrótce ukażą się artykuły na temat jej licznych zdrad.
 

Program "Tamagoczi" to interaktywny format, w którym internauci za pomocą ankiety na Instagramie decydują o tym, jakie zadania będą miały do wykonania gwiazdy. Niedawno gościem programu był dziennikarz show-biznesowy oraz bloger, Piotr Grabari Grabarczyk. Jedno z zadań, jakie musiał wykonać w trakcie programu, wprawiło go w spore zakłopotanie. 

"Tamagoczi". Grabari wkręca Dodę. Reakcja gwiazdy rozbawi was do łez

Internauci mogli wybrać, czy wolą, by Grabari zadzwonił do Doroty Rabczewskiej-Stępień i poinformował artystkę, iż został pobity przez narodowców, czy też ma ostrzec Dodę przed tym, że lada chwila w mediach ukażą się artykuły na temat jej licznych zdrad. Z wynikiem 60% głosów internatów wygrało zadanie, w którym to Grabari musiał zatelefonować do Doroty, by wyznać jej, że wkrótce światło dzienne ujrzą zdjęcia, na których zdradza ona Emila. 

Ona mnie zabije, ale no trudno - stwierdził Piotr. 

Gdy Dorota odebrała telefon, Grabari od razu zaczął realizować swój plan. 

Dzwonię do Ciebie w takiej dziwnej opcji trochę, bo dzisiaj ma wyjść artykuł o tym, że zdradzasz swojego męża - wyznał do słuchawki. 

Rozbawiona wyznaniem Doda zapytała, czy wiadomo już, z kim dopuściła się tej zdrady.

Właśnie próbują to ustalić, bo niby są foty z jakimś kolesiem, ale no nie wiem. Stwierdziłem, że zadzwonię Ci powiedzieć. Wydaje mi się, że nie. 

To wówczas reakcja Dody zaskoczyła nas totalnie. 

Nie no, to weź...mam nadzieję, że jakieś fajne te zdjęcia, fajny koleś. Ale na pewno z kolesiem? - zapytała roześmiana Rabczewska. 

Co ciekawe, Dorota poprosiła również Piotra, by ten koniecznie podesłał jej zdjęcia, na których rzekomo zdradza Emila, żeby ta następnie mogła pokazać je mężowi.

Nigdy nikogo nie zdradziłam i nie zdradzę - wyznała wprost.

Jak Wam się spodobała reakcja Dody na rzekome doniesienia? Nas rozbawiła do łez. Koniecznie zobaczcie, jak Grabari poradził sobie również i w innych zadaniach. 

 

DH