Księżna Kate w spodniach! To bardzo rzadki widok, a szkoda. W tej stylizacji wygląda zachwycająco

Księżna Kate i książę William udali się w podróż na Cypr. Middleton zaskoczyła stylizacją. Księżna zaprezentowała się w spodniach, co jest bardzo rzadkim widokiem.
Zobacz wideo

Księżna Kate zawsze wygląda jak milion dolarów, a jej styl inspiruje kobiety z całego świata. I nic w tym dziwnego. Zawsze modna, elegancka i stylowa. Przez te wszystkie lata, kiedy Middleton jest w rodzinie królewskiej, łatwo można jednak zauważyć, że księżna nie przepada za spodniami. Najczęściej możemy ją podziwiać w spódnicach i sukienkach. A szkoda. Bo jak się okazuje, jej figura w spodniach prezentuje się równie efektownie.

Księżna Kate w spodniach

W środę Kate i William udali się na Cypr w ramach podróży dyplomatycznej. Odwiedzili bazę lotniczą brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych. Specjalnie na tę okazję Middleton wybrała prosty, jasny t-shirt, żakiet i w kolorze khaki i ciemne spodnie dzwony! 

Księżna Kate na Cyprze w spodniach ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Musimy przyznać, że taki styl pasuje księżnej. Wciąż wygląda elegancko, a jednocześnie dodała sobie odrobinę luzu zakładając spodnie. Swoją drogą ciekawe, czy wybierając tę stylizację inspirowała się swoją szwagierką, która znacznie częściej sięga po ten element garderoby.

Jak Wam się podoba Kate?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS