Joanna Kulig urodzi w Stanach. Za poród zapłaci krocie!

Joanna Kulig zdecydowała, że podobnie jak Weronika Rosati czy Alicja Bachleda-Curuś pierwsze dziecko urodzi w USA. Za poród według obliczeń "Super Expressu" musi zapłacić aż 20 tysięcy dolarów.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Joanna Kulig urodzi swoje pierwsze dziecko w USA, zapewniając maluchowi w ten sposób podwójne obywatelstwo. Teraz wiadomo już, że za poród za oceanem aktorka zapłaci krocie. 

Joanna Kulig urodzi w USA

Joanna Kulig jest już w ósmym miesiącu ciąży. Aktorka "Zimnej wojny" zdecydowała się rodzić w Stanach Zjednoczonych za namową Weroniki Rosati. Jak podaje "Super Express" poród w Los Angeles ma kosztować Kulig aż 20 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ponad 75 tysięcy złotych! 

Tabloid donosi również, że artystka wybrała już klinikę, w której przyjdzie na świat jej potomek. Będzie to renomowana placówka medyczna Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Aktorka prawdopodobnie przed porodem nie wróci już do Polski ze względu na ryzyko porodu na pokładzie samolotu. 

Joanna Kulig w ciąży

Joanna Kulig w wielu wywiadach przyznała, że dziecko jest jednym z jej największych pragnień. Ciążę długo utrzymywała w sekrecie, tak by informacja nie wyciekła do mediów. Poinformowała o niej niewiele ponad miesiąc temu. Aktorka do tej pory nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Wiadomo jednak, że matką chrzestną malucha ma być Agata Kulesza. 

AG

Więcej o:
Komentarze (202)
Joanna Kulig urodzi w Stanach. Za poród zapłaci ponad 75 tysięcy złotych!
Zaloguj się
 • mike-great

  Oceniono 116 razy 110

  Ona nie płaci za poród - płaci za obywatelstwo USA dla swojego dziecka. Taka inwestycja na przyszłość. Warto

 • notremak

  Oceniono 46 razy 36

  No i dobrze!
  Nie będzie jej byle klecha podglądał ani czaił się za drzwiami z kropidłem...

 • el_bigos

  Oceniono 38 razy 20

  Jakim trzeba być ubogim intelektualnie,żeby się interesować takimi bzdurami.

 • Gość: Jabadaba

  Oceniono 46 razy 20

  Wyssane z palca. Joanna Kulig urodzi na Marsie, to potwierdzone info od ojca chrzestnego, Lucka Skywalkera.

 • nie_z_rzeczownikami

  Oceniono 17 razy 15

  To nie są krocie tylko normalna stawka za 2-3 dni pobytu w szpitalu (razem z mężem), podczas których odbywa się (albo prowokuje) poród. Moja koleżanka parę lat temu dostała rachunek na 19,5 tys dolarów (płatne przez ubezpieczalnię jeśli się ma właściwą polisę). Tak, tak, to jest właśnie na wspaniała Ameryka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX