Joanna Kulig urodzi w Stanach. Za poród zapłaci krocie!

Joanna Kulig zdecydowała, że podobnie jak Weronika Rosati czy Alicja Bachleda-Curuś pierwsze dziecko urodzi w USA. Za poród według obliczeń "Super Expressu" musi zapłacić aż 20 tysięcy dolarów.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Joanna Kulig urodzi swoje pierwsze dziecko w USA, zapewniając maluchowi w ten sposób podwójne obywatelstwo. Teraz wiadomo już, że za poród za oceanem aktorka zapłaci krocie. 

Zobacz wideo

Joanna Kulig urodzi w USA

Joanna Kulig jest już w ósmym miesiącu ciąży. Aktorka "Zimnej wojny" zdecydowała się rodzić w Stanach Zjednoczonych za namową Weroniki Rosati. Jak podaje "Super Express" poród w Los Angeles ma kosztować Kulig aż 20 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ponad 75 tysięcy złotych! 

Tabloid donosi również, że artystka wybrała już klinikę, w której przyjdzie na świat jej potomek. Będzie to renomowana placówka medyczna Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Aktorka prawdopodobnie przed porodem nie wróci już do Polski ze względu na ryzyko porodu na pokładzie samolotu. 

Joanna Kulig w ciąży

Joanna Kulig w wielu wywiadach przyznała, że dziecko jest jednym z jej największych pragnień. Ciążę długo utrzymywała w sekrecie, tak by informacja nie wyciekła do mediów. Poinformowała o niej niewiele ponad miesiąc temu. Aktorka do tej pory nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Wiadomo jednak, że matką chrzestną malucha ma być Agata Kulesza. 

AG