Marcin Patrzałek wygrał włoski talent show i zgarnął 100 tysięcy euro. Wcześniej zwyciężył w "Must Be the Music"

Marcin Patrzałek, mistrz gitary, wygrał włoski program talent show, "Tu Si Que Vales". 18-latek ma już na swoim koncie wygraną w "Must Be the Music".

Marcin Patrzałek - o tym nazwisku właśnie zrobiło się głośno. Pochodzący z Kielc 18-latek wziął udział we włoskim programie talent show "Tu Si Que Vales". Chłopak już na castingu zachwycił jurorów i widzów. Jego niesamowite umiejętności gry na gitarze spowodowały, że Marcin wygrał! Patrzałek otrzymał 100 tysięcy euro. 

Talent Marcina zachwycił wszystkich. Dziękujemy, że wziąłeś udział w tym programie - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.
Zobacz wideo

Marcin Patrzałek w "Must Be the Music"

O jego nazwisku było głośno już trzy lata temu. Marcin wygrał wówczas 9. edycję polsatowskiego "Must Be the Music". Muzyk oczarował zwłaszcza Adama Sztabę.

Proszę państwa, oto geniusz - powiedział, kiedy Marcin zjawił się na castingu.

Zachwycona była też Kora

Paganini gitary

Czym Marcin tak urzekł widzów i jurorów? Można śmiało powiedzieć, że 18-latek jest mistrzem gitary. Ma na swoim koncie liczne wygrane w prestiżowych konkursach, m.in. w międzynarodowym konkursie im. Joaquin Rodrigo. Muzyk pobierał nawet lekcje flamenco u wirtuoza Carlosa Pinany. Ponadto, opanował do perfekcji fingerstyle, który pozwala na jednoczesne prowadzenie melodii, linii basu, perkusji i podkładu akordowego.

Zobaczcie jego występ:

 

Genialny, prawda? Gratulujemy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.