Księżna Kate zdradziła, jak Charlotte i George nazywają księcia Williama. Mega urocze!

Dla większości książę William znany jest przede wszystkim jako "Jego Królewska Wysokość". Jak zapewne się domyślacie, Charlotte i George nazywają swojego tatę zupełnie inaczej. Zdradziła to sama Kate!
Zobacz wideo

Księżna Kate pojawiła się niedawno w Leicester na uroczystościach upamiętniających ofiary wypadku helikopterowego, w którym zginęło pięć osób, w tym także właściciel miejskiego klubu piłkarskiego. Żona księcia Williama w trakcie wizyty rozmawiała z licznie zgromadzanymi wolontariuszami. Jedna z obecnych tam osób poruszyła temat dzieci księżnej. Ta z uśmiechem odparła wówczas, że wszystko u nich w najlepszym porządku. To jednak nie wszystko. Kate bowiem w trakcie pogawędki zdradziła, jak księżniczka Charlotte i książę George mówią do swojego taty, Williama. 

Księżna Kate ujawniła, jak Charlotte i George nazywają Williama

Otóż okazuje się, że Charlotte i George zwracają się do Williama w niezwykle uroczy sposób. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła ten fakt jedna z uczestniczek spotkania z Kate.

Kate powiedziała, że William grał z dziećmi w piłkę nożną zeszłej nocy i jedno z nich, myślę, że był to George, powiedziało: "Czy jutro też zagramy, tatuśku?" - wyznała dziennikarka. 

Z tej wypowiedzi wynika, że to właśnie słowem pops nazywają swojego tatę George i Charlotte. Dodajmy, że pops w polskim tłumaczeniu oznacza właśnie tatuśku. Waszym zdaniem to urocze?

O bliskich relacjach Williama z dziećmi wiadomo nie od dziś. Maluchy bowiem towarzyszą swoim rodzicom w trakcie większości oficjalnych podróży. Pamiętacie jeszcze, jak cała czwórka wspólnie spędzała czas w Polsce?

DH