"The Story Of My Life". Sławomir i Kajra postarzeni o 30 i 60 lat. Nie potrafili ukryć emocji. "Chciałbym dożyć starości"

Sławomir i Kajra odbyli wzruszającą podróż w czasie. To wszystko za sprawą programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Jak będą wyglądać za 30 i 60 lat? Zobaczcie zdjęcia.

Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz tworzą chyba najbardziej przebojowe małżeństwo polskiego show-biznesu. Para postanowiła wziąć udział w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia", by przekonać się, jak będą wyglądać za równo 30, a następnie 60 lat. Efekt jest powalający. 

Sławomir i Kajra w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia"

Przypomnijmy, że Sławomir i Kajra poznali się na studiach aktorskich w Krakowie. Jednak bliższa relacja między tą dwójką narodziła się dopiero po latach, gdy przebywali w Stanach Zjednoczonych. W programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia" zakochani zdradzili kilka szczegółów dotyczących ich związku. Na początku znajomości Sławomir bowiem nie dawał sobie zbyt dużych szans na zdobycie serca Kajry.

Nie była to prosta sprawa z moim wyglądem. A wiesz co mi powiedziała? "Ja to lubię takich w typie Mela Gibsona" - wyznał.

Jak jednak dodali, ich miłość narodziła się głównie na bazie przyjaźni. Natomiast na pytanie, czy dziś boją się o przyszłość swojego małżeństwa, wprost odpowiedzieli, iż nie czują takich obaw.

My nie wybieraliśmy się po wyglądzie, po zauroczeniach. To była świadoma, jasna decyzja. Bardzo długo przyjaźniliśmy się. Sama decyzja o ślubie była bardzo przemyślana, czy chcemy. Jak się mówi A, to się mówi B. My nie uznajemy rozwodów - oznajmiła szczerze Kajra.

Sławomir i Kajra "postarzeni" o 30 i 60 lat

Małżeństwo w programie przeszło spektakularną metamorfozę. Kajra i Sławomir zostali początkowo postarzeni o 30 lat. Kiedy tylko zobaczyli swoją przemianę, ich reakcja była dość zaskakująca.

Sławomir i Kajra w programie "The Story Of My Life" - ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Myślałam, że ty łysy będziesz, ja się nastawiłam – dziwiła się Kajra.

Sławomir natomiast odparł, iż jest naprawdę zadowolony z efektów metamorfozy.

Uważam, że jak jest siwizna u mężczyzny, to dobrze świadczy - wyznał.

Przemiana o kolejne 30 lat zdecydowanie już bardziej poruszyła muzyka. Sławomir bowiem po prostu się wzruszył. 

Chciałbym dożyć starości. Chciałbym to wszystko przejść z tobą do końca – mówił poruszony Sławomir

Zakochani nie potrafili ukryć emocji. W trakcie programu padły z ich strony naprawdę piękne słowa. Sławomir wyznał, iż pragnie, by jego żona już zawsze czuła się dobrze i bezpiecznie.

Jak oceniacie metamorfozę Kajry i Sławomira? Zobaczcie zdjęcia w galerii i oceńcie sami.

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.