Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem Żyłą. "Wykrzyczałam to światu i poczułam ulgę"

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie są już małżeństwem. Para dogadała się w czasie rozprawy rozwodowej. Justyna Żyła tłumaczy teraz, dlaczego swoje rozstanie relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Zobacz wideo

Justyna Żyła i Piotr Żyła szczęśliwie rozwiedli się. Ostatnie miesiące ich związku były cokolwiek burzliwe za sprawą kolejnych postów Justyny Żyły w mediach społecznościowych, w których oskarżała ona swojego męża o zdradę i porzucenie. Teraz Justyna Żyła tłumaczy, dlaczego w ogóle zdecydowała się pokazać ciemniejsze strony swojego związku z Piotrem Żyłą na Instagramie.

Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem Żyłą

Justyna Żyła wielokrotnie opowiadała w mediach o swoim związku z eksmężem Piotrem Żyłą. Teraz jednak szczerze wytłumaczyła, dlaczego w ogóle zdecydowała się prać małżeńskie brudy w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła rozmawiała z Wideoportalem.TV w czasie ostatniej imprezy Playboya, na której była obecna w wyjątkowo skromnym (jak na pozostałe goszczące tam osoby) wydaniu. Zapytana o to, czy ma jakieś rady dla par, które są w podobnej sytuacji co ona, odpowiedziała:

Chyba nie ma na to rady. Każdy musi to przeżyć na swój sposób. Ja zrobiłam w ten a nie inny. To było tak, ze muszę, bo się uduszę. Gdybym tak tego nie wykrzyczała światu... a że to się stało tak, jak się stało... W pewnym momencie poczułam ulgę. Nie ma recepty - ani na udany związek, ani na rozstanie.

Dodała też, że niektóre z komentarzy są wyjątkowo zjadliwe i bywają nieprzyjemne:

Wbrew pozorom jestem bardzo wrażliwa. Na zewnątrz nie pokazuję tego, ale później niejeden komentarz, który przeczytalam na swój temat, sprawił, że poczułam się bardzo urażona.

Justyna Żyła dementuje plotki o książce na temat swojego związku z Piotrem Żyłą

Jakiś czas przed rozwodem Justyny Żyły pojawiły się również plotki, że planuje ona napisać książkę o polskich skoczkach narciarskich, w której bez wątpienia poruszy kwestię swojego związku z Piotrem Żyłą. Justyna Żyła jednak dementuje tę plotkę i wydaje się, że żadnej książki nie będzie - przynajmniej nie o takiej tematyce.

MW

Więcej o: