Angelina Jolie schudła tak bardzo, że trafiła do szpitala? Zagraniczne media: To przez stres związany z rozwodem

Zagraniczne tabloidy donoszą, że Angelina Jolie przez stres związany z rozwodem nie mogła jeść, a w efekcie trafiła do szpitala.

Angelina Jolie i Brad Pitt od lat próbują dość do porozumienia i sfinalizować swój rozwód. Ten jest ogromnym stresem dla ich dzieci, które nie radzą sobie z funkcjonowaniem w rozbitej rodzinie.

Amerykański magazyn "Star" donosi, że również Angelina Jolie bardzo przeżywa rozwód. Stres z nim związany sprawił, że aktorka głodziła się i schudła tak bardzo, że na początku listopada tego roku musiała być hospitalizowana. Podobno Jolie trafiła do szpitala z objawami niedożywienia.

Zobacz wideo

Angelina Jolie ma się dobrze?

Plotkom jakoby Angelina Jolie musiała być hospitalizowana, zaprzecza amerykański portal Gossip Cop. Tabloid powołuje się na rzetelnego informatora, według którego artystka jest szczupła, ale wygląda zdrowo i nie musiała zgłaszać się do szpitala. 

Jolie nie była hospitalizowana ze względu na swoją wagę, która tak naprawdę nie wahała się od wielu lat. Co istotne, żadne z legalnych źródeł nie głosiło, że w tamtym czasie zdobywczyni Oscara została zabrana do placówki medycznej - czytamy w Gossip Cop.

I faktycznie coś w tym musi być, bo Angelina Jolie na ostatnich zdjęciach wygląda świetnie i wydaje się być szczęśliwa. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.