Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Ponoć zostawił ją na początku miesiąca. "Ania została sama z dzieckiem "

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka, Janem Bazylem. Ponoć związek rozpadł się w ciągu ostatnich tygodni.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl nie są już razem. Według doniesień Pudelka rozstali się na początku listopada.

Anna Wendzikowska rozstała się z Janem Bazylem

Doniesienia o tym, że dziennikarka i biznesmen zaczęli się spotykać pojawiły się na początku 2017 roku. Anna Wendzikowska początkowo ukrywała jego tożsamość. Później wszystko stało się jasne, a po pięciu miesiącach związku zamieszkali razem. W maju okazało się, że spodziewają się dziecka. Wygląda na to, że miesiąc po tym, jak dziecko przyszło na świat, Wendzikowska i Bazyl rozeszli się. Ponoć to biznesmen podjął decyzję o rozstaniu.

Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ania została sama z dzieckiem - czytamy.

Prawdopodobnie para już wcześniej przechodziła kryzys, ale ciąża dziennikarki miała pozytywnie wpłynąć na ich związek. Jednak, jak się okazuje, ostatecznie doszło do rozstania. Czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Anna Wendzikowska - życie prywatne

Anna Wendzikowska w 2007 roku wyszła za mąż za Christophera Combe (z pochodzenia pół Grek, pół Amerykanin), którego poznała w Londynie. Miała dwa śluby - jeden w Las Vegas, a drugi w Polsce. Para rozstała się po trzech latach małżeństwa. W 2010 roku była w kolejnym związku, jednakże Wendzikowska nie zdradziła tożsamości ukochanego. Co prawda publikowała wspólne zdjęcia, jednak nie opowiadała o swoim związku w wywiadach. Planowali ślub, ale po kilku latach ich rozstali się. Natomiast w 2014 roku poznała wokalistę zespołu "Audiofeels", Patryka Ignaczaka. Po miesiącu znajomości zaręczyli się. W 2015 roku urodziła się ich córka, Kornelia. Rok później rozeszli się.

MT