Jej piersi zakrywały tylko sztuczne perły. Wiktoria Sypucińska z "Warsaw Shore" po imprezie "Playboya" znów na ściance. Lepiej? Chyba nie

Wiktoria Sypucińska wtorkowy wieczór spędziła na pokazie ZoZo Design. Celebrytka kolejny raz postawiła na kicz i tandetę. Jej stylizacja i makijaż nie zachwyciły.

Wiktoria Sypucińska zyskała sławę dzięki udziałowi w 9. edycji programu "Warsaw Shore" Celebrytka jest miłośniczką zabiegów w salonach medycyny estetycznej i królową kiczu. 

Sypucińska ostatnio pojawiła się na imprezie "Playboya" w kusej i tandetnej kreacji z pereł, która odsłaniała jej biust. Na wtorkowej premierze kolekcji Zozo była uczestniczka reality show znów się nie popisała - jej kreacja i makijaż były tandetne i raczej mało eleganckie. 

WIKTORIA SYPUCIŃSKA NA IMPREZIE ZOZO. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Choć tym razem Sypucińska zakryła biust, to transparentna sukienka odsłoniła uda i brzuch celebrytki. Uwagę przyciągał również bardzo mocny makijaż gwiazdy, a zwłaszcza sztuczne rzęsy i nadmiar rozświetlacza. 

Szkoda, że uczestniczka "Warsaw Shore" nie chce postawić na naturalność. Chętnie zobaczylibyśmy ją w takiej odsłonie albo chociaż z delikatniejszym makijażem. 

AG 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (135)
Jej piersi zakrywały tylko sztuczne perły. Wiktoria Sypucińska po imprezie "Playboya" znów na ściance. Lepiej? Chyba nie
Zaloguj się
 • Gość: Edward

  Oceniono 47 razy 45

  Wygląda jak transwestyta. I nie szczuje. Naprawdę już mało w niej kobiecości. Straszne kompleksy. Terapia może jakaś?

 • forfiter_jr

  Oceniono 29 razy 29

  Ona wygląda nieco jak trans. Tylko nie do końca wiadomo, w którą stronę:D

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 26

  ona ma bardziej męską twarz niz mój facet

 • yegua-ha

  Oceniono 22 razy 22

  Co wszyscy chirurgo plastycy powinni siedzieć. Jak można zgodzić się i wykonać tak potwornie oszpecajacy zabieg u młodej, ładnej dziewczyny ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX