Justyna Żyła pierwszy raz po rozwodzie na salonach. Nas nie zachwyciła

Justyna Żyła pojawiła się na imprezie magazynu "Playboy". Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, postawiła na nadzwyczaj grzeczną stylizację.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Justyna Żyła i Piotr Żyła w końcu się rozwiedli. Rozprawa rozwodowa odbyła się na początku listopada, a byli już małżonkowie podzielili się majątkiem oraz dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Justyna, która wybiła się głównie na publicznym relacjonowaniu kulis rozstania z Piotrem, zamierza teraz dobrze wykorzystać panujący wokół niej rozgłos. Celebrytka pojawiła się więc na imprezie "Samochód Roku", która została zorganizowana przez magazyn "Playboy"

Zobacz wideo

Justyna Żyła na ściance - jak wyglądała? 

Justyna wyglądała nadzwyczaj skromnie i grzecznie. Celebrytka pokazała się na ściance w białej koszuli z koronkowym kołnierzykiem. Niby nic specjalnego, lecz naszą uwagę w jednej chwili przykuł czarny biustonosz, który Justyna założyła pod bluzkę. Nie wyglądało to zbyt dobrze. Wieczorowa stylizacja celebrytki była nudna, ale na pewno dużo lepsza od wszystkich pozostałych na imprezie "Playboya". Na ściance królowały niestety bardzo tandetne kreacje. 

Czy można pokusić się więc o stwierdzenie, iż Justyna po rozwodzie z Piotrem promienieje? Widać, że celebrytka postawiła teraz na naturalność. Jak oceniacie ten wieczorowy look Justyny? Nas tym razem delikatnie zaskoczyła, lecz do perfekcji jeszcze daleko.

DH

Więcej o: