Top Model. Wielka pomyłka w finale - internauci są pewni: "Wszystko było ustawione!" Program miała wygrać Ania?

7. edycję "Top Model" wygrała Kasia Szklarczyk. Podczas finału doszło jednak do pomyłki, a internauci nie przestają spekulować, że program od początku był ustawiony i to Ania Markowska miała wygrać.
Zobacz wideo

Za nami wielki finał 7. edycji programu "Top Model". W poniedziałkowym odcinku na żywo o główną nagrodę walczyli Anna Markowska, Hubert Gromadzki i Kasia Szklarczyk. To właśnie ta ostatnia została okrzyknięta zwyciężczynią. Jednak internauci mają co do werdyktu mnóstwo wątpliwości i zarzucają stacji TVN, że finał był ustawiony. I nic w tym dziwnego. Podczas ogłaszania wyniku doszło do fatalnej pomyłki.

Top Model. Pomyłka w finale

Niefortunna sytuacja miała miejsce, kiedy Joanna Krupa ogłaszała, kto zajmuje 3. miejsce. Na ekranach miały się pojawić zdjęcia dwójki uczestników, która przechodzi dalej. Niedługo później telewidzowie zobaczyli fotografie Huberta i Kasi. Joanna Krupa zaczęła jednak mieszać i była wyraźnie zakłopotana. Wszystko dlatego, że na ekranach, które prowadząca miała przed oczami wyświetliło się zdjęcie Huberta i Ani! 

O Jezus sorry, kochanie odpadasz - powiedziała zakłopotana Krupa do Ani.

Tym samym z programem pożegnała się Ania.

To jednak nie wszystko. Wpadkę zaliczył też Marcin Tyszka, który wcześniej powiedział Ani, że cieszy się, że to właśnie jej zdjęcie pojawi się na okładce "Glamour" i tym samym dał wszystkim znać, że to właśnie ona wygra 7. edycję "Top Model".

Te dwie sytuacje spowodowały, że internet zalała fala komentarzy, w których ludzie burzą się, że werdykt był z góry ustawiony.

Ale się wygadałeś. To była ustawka i Ania miała wygrać od samego początku! Wtopa programu i pokazanie, jak to wszystko wygląda naprawdę!
Kasia wygrała dzięki pana pomyłce, która o mało nie zdradziła przed całym krajem, że ten program to jedna wielka ustawka. W końcu trzeba było to jakoś "zretuszować" i żeby nie wyglądało to źle, to usunąć problem?
Teoria spiskowa. Po twoich słowach do Ani organizatorzy musieli odkręcić szybko wygraną Ani!

Fotograf próbował odpowiadać na komentarze i tłumaczyć się, jednak internauci nie czują się przekonani. Zszokowana zaistniałą sytuacją była też Red Lipstick Monster, która oglądała finał programu na żywo, z widowni. Wpadkę TVN-u zarejestrowała na swoim Instastory.

Co? Zmienili zdjęcie, była tam Ania! Pomylili się! Wszyscy w szoku - mówiła.

Głos zabrała sama Joanna Krupa, która udostępniła zdjęcie Kasi Szklarczyk na swoim Instagramie i napisała, że uczestniczka wygrała, bo miała najwięcej głosów.

Jak wam się coś nie podoba to następnym razem głosujcie na swojego ulubieńca. Zazdrość jest ohydna. 
 

Co ciekawe, sporo internautów podaje też, że na Wikipedii jeszcze przed finałem podane było, że program wygrała właśnie Kasia. Myślicie, że po słowach Tyszki, że to właśnie Ania będzie na okładce "Glamour", produkcja szybko zmieniła swoją decyzję, żeby nikt nie podejrzewał ich o ustawkę? 

Komu kibicowaliście?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.