Finałowa trójka z "Top Model" po raz pierwszy na ściance. Gromadzki, Markowska i Szklarczyk pojawili się na pokazie Paprocki&Brzozowski

"Top Model", podobnie jak inne programy typu reality-show, to prawdziwa fabryka celebrytów. Finaliści siódmej edycji programu także zdążyli zaliczyć już debiut na salonach.

Już w poniedziałek finał siódmej edycji "Top Model". O wygraną walczyć będą: Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk oraz Hubert Gromadzki, czyli faworyci zarówno jurorów, jak i widzów.

W piątek finałowa trójka zaliczyła debiut na salonach. Uczestnicy "Top Model" pojawili się na pokazie najnowszej kolekcji duetu projektantów Paprocki&Brzozowski. Modowe wydarzenia zawsze przyciągają tłumy celebrytów. Nie inaczej było tym razem. Na ściance pozowali między innymi: Kasia Warnke, Karolina Szostak czy Paulina Krupińska. Finaliści "Top Model" nie odstawali jednak od stałych bywalców salonów.

FINALIŚCI ''TOP MODEL" DEBIUTUJĄ NA SALONACH.>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Kasia Szklarczyk pozowała na ściance w czerwonym garniturze, pod którym miała czarny podkoszulek. Jej rywalka, Anna Markowska, wybrała bardziej stonowane kolory. Uwagę fotografów przyciągał za to jej głęboki dekolt do pępka. Hubert Gromadzki postawił na połączenie klasyki i rock and rolla - do koszuli w delikatnym odcieniu różu dobrał obcisłe spodnie z dziurami.

Kto według was powinien wygrać siódmą edycję "Top Model"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.