Edyta Górniak trafiła pod kroplówkę na planie "Agenta". Mateusz Zalewski skomentował. Ten post wiele tłumaczy

Edyta Górniak przeżywa gorsze chwile na planie programu "Agent-Gwiazdy". Gwiazda trafiła pod kroplówkę. Tymczasem jej były (?) partner okazał jej wsparcie na Instagramie i po raz kolejny wyśmiał plotki o rozstaniu.

Udział Edyty Górniak w "Agencie" to ogromne zaskoczenie. Gwiazda zgodziła się wziąć udział w programie i nie zniechęcił jej nawet fakt, że show prowadzi Kinga Rusin, z którą nigdy specjalnie się nie lubiła. Górniak dopadł niestety już pierwszy kryzys i na Instagramie zamieściła zdjęcie, jak leży pod kroplówką. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Mateusz Zalewski wspiera Edytą Górniak

Tymczasem Mateusz Zalewski postanowił udowodnić, że wspiera wokalistkę i wbrew plotkom nie obraził się na nią za udział w programie. Udostępnił InstaStory Górniak z motywacyjnym hasłem "You go girl" (co w wolnym tłumaczeniu znaczy "do boju dziewczyno") i dodał emotikony z zaciśniętymi kciukami.

Mateusz Zalewski wspiera Edytę GórniakMateusz Zalewski wspiera Edytę Górniak Instagram.com/matilodz/

Wcześniej Zalewski postanowił po raz kolejny wyśmiać plotki, według których obraził się na Górniak za udział w "Agencie". W tym celu opublikował zdjęcie ze swoim psem i opatrzył je ironicznym komentarzem.

To ostatnie zdjęcie z moim psiakiem. Niestety tak się na siebie "obraziliśmy", że usuwamy wszystkie foty.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski rozstali się?

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zakończyli swój kilkumiesięczny związek. Nieoficjalnie mówiło się, że mężczyzna nie był zadowolony, że partnerka zostawia go na kilka miesięcy i wyjeżdża na plan programu "Agent-Gwiazdy". Wokalistka nie zabrała głosu, natomiast Zalewski plotki skomentował krótko: "Fakt kłamie".

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: