Radwańska kończy karierę, a dziennikarz TVP wie, dlaczego. "30 lat to odpowiedni wiek na rodzinę". Nie wierzymy, że to padło na antenie

Agnieszka Radwańska kończy karierę sportową. Jej decyzja jest szeroko komentowana. Szef newsów TVP Sport wypowiedział się o niej dość kontrowersyjnie.

Agnieszka Radwańska kończy karierę po 13 latach. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że jej organizm coraz częściej odmawiał posłuszeństwa i nie mogła trenować tak, jak dawniej. Temat tenisistki został poruszony w TVP Sport.

Agnieszka Radwańska kończy karierę. TVP Sport wie, dlaczego

Jedna z wypowiedzi prowadzącego program "Okiem redakcji", Grzegorza Mędrzejewskiego, jest oburzająca. Jego zdaniem Radwańska kończy karierę bo chce teraz zajść w ciążę - doszła do "odpowiedniego wieku".

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta myśli o założeniu rodziny. 30 lat to odpowiedni wiek - mówił.

Jego słowa oburzyły widzów. Jedna z użytkowniczek Instagrama, znana jako "Szafa Sztywniary", dodała na InstaStories screen z TVP i fragment wypowiedzi Mędrzejewskiego o Agnieszce Radwańskiej. Podsumowała to jedną emotikoną:

Komentarz RyfkiKomentarz Ryfki Screen z Instagram.com/ szafasztywniary

I to chyba najlepszy komentarz na słowa szefa newsów TVP Sport. Panie Mędrzejewski, naprawdę nie każda kobieta o tym marzy, naprawdę - i to niezależnie od wieku. To smutne, że ogólnopolska telewizja dalej szerzy takie teorie.

Zobacz wideo

AW

Więcej o: