Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spędzili razem weekend. Fan zapytał, czy są razem. Jej odpowiedź wiele może wyjaśniać

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się w maju w przyjacielskich relacjach. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że mogli do siebie wrócić.

To było jedno z bardziej zaskakujących rozstań w polskim show-biznesie. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk zdecydowali się na ten krok po 5 latach związku. Dziennikarz do tej pory darzy ją szacunkiem i na jej prośbę nie pisał o niej w autobiografii "Nieautoryzowana autobiografia".

Zobacz też: Kilkadziesiąt romansów z gwiazdami muzyki i kina. Kuba Wojewódzki nie szczędził intymnych szczegółów swoich relacji

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie?

 

Ich fani mają jednak teorię, że znowu się spotykają. Wszystko przez to, że na ich profilach na Instagramie w podobnym czasie pojawiły się zdjęcia z Helu. Choć przedstawiają inny kadr, to wnikliwi internauci skupili się na szczegółach. Ich zdaniem robione były one na szklanym balkonie, który należy do mieszkania dziennikarza. 

Odwiedziny u Kuby?
To taras Kuby Wojewódzkiego. Bawcie się dobrze - czytamy pod zdjęciem Kaczoruk.
 

Jeden z fanów postanowił więc zapytać wprost Renulkę, czy wrócili do siebie. Nie zignorowała jej i odpowiedziała, że:

Przyjaźń umiera ostatnia.

Komentarz Renaty KaczorukKomentarz Renaty Kaczoruk Screen z Instagram.com/ renul_ka

To, że spędzili razem weekend podkręciło atmosferę wokół ich relacji. Być może jednak naprawdę są tylko przyjaciółmi, a Wojewódzki zrobił Kaczoruk imieninowy prezent i zabrał ją do luksusowego mieszkania nad morzem. Co o tym myślicie?

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.