Agnieszka Hyży oskarżyła siostry Godlewskie o profanację hymnu. Esmeralda odpowiada

Siostry Godlewskie "zaśpiewały" hymn i opublikowały w sieci swoje wykonanie. W jednej chwili wzbudziły ogromne kontrowersje. Niezadowolenie wyraziła m.in. Agnieszka Hyży. Celebrytki nie pozostały dłużne. Konflikt się zaostrza!

Siostry Godlewskie po wielu zawodowych porażkach w pewnym stopniu zniknęły ze świata show-biznesu. Zdawało się, że Polacy zaczęli powoli zapominać o ich kontrowersyjnych wyskokach, zwłaszcza tuż po tym, jak  Monika "Esmeralda" spowodowała groźny wypadek samochodowy. Okazało się jednak, że siostry wpadły na pomysł, by powrócić do medialnej gry. Idealną do tego okazją stało się Narodowe Święto Niepodległości.

Siostry Godlewskie "śpiewają" hymn

Tego dnia Esmeralda oraz Małgorzata opublikowały na swoim Facebooku film, który w jednej chwili rozgrzał cały internet. Otóż Godlewskie zaśpiewały hymn, jak dodały, "na prośbę Prezydenta". Z pewnością użyte słowo "zaśpiewały" oznacza w tym przypadku zdecydowanie zbyt wiele. Na reakcję społeczeństwa nie należało więc czekać specjalnie długo. Film obejrzało już prawie cztery milionów internautów, którzy w komentarzach nadal wyrażają swoje oburzenie. Wielu z nich wprost zarzuca Godlewskim, iż znieważyły symbol narodowy, którym jest hymn Polski. Co więcej, komentujący grożą siostrom złożeniem pozwu o popełnieniu przestępstwa i sądem

Agnieszka Hyży potępia profanację hymnu przez siostry Godlewskie

Do sprawy postanowiła włączyć się także Agnieszka Hyży. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym ostro skomentowała zachowanie sióstr G. Wyznała w nim, iż kontrowersyjne wykonanie hymnu przez Godlewskie obraża wszystkich obywateli, szczególnie w tak pięknym dniu, którym jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Hyży dodała również, że film ten należy zbojkotować, a celebrytki powinny zostać ukarane. 

Siostry Godlewskie odpowiadają na krytykę

Na odpowiedź ze strony sióstr nie musieliśmy zbyt długo czekać. Esmeralda postanowiła skomentować słowa Agnieszki Hyży w krótkim wpisie na InstaStory. Padło mocne oskarżenie...

Wstydem droga Agnieszko jest rozbicie rodziny i wdepnięcie w życie żonatego mężczyzny ze swoimi brudnymi buciorami - napisała. 

Na tak ostre słowa zareagowała oczywiście już sama zainteresowana. Hyży opublikowała więc kolejny wpis dotyczący zachowania sióstr G. Przede wszystkim podziękowała swoim odbiorcom za tak wiele komentarzy pod jej ostatnim postem oraz za liczne wiadomości pełne oburzenia czy wstydu ze względu na profanację hymnu przez Godlewskie. Odnosząc się do zacytowanej powyżej wypowiedzi Esmeraldy, wyznała, iż użyte argumenty były po prostu nieprawdziwe oraz naruszające dobro jej rodziny. Co ciekawe, Agnieszka dodała również, że ma kontakt z prawnikami, którzy pracują obecnie nad analizą tej sprawy, co może oznaczać, iż wiele osób chce doprowadzić Godlewskie aż przed sąd. 

Agnieszka Hyży odbiła męża Mai Hyży?

Agnieszka Hyży trzy lata temu poślubiła Grzegorza Hyżego. Zanim wokalista związał się z prezenterką, był mężem Mai Hyży, z którą ma dwoje dzieci. U wielu osób wciąż dominuje przekonanie, że Agnieszka Hyży przyczyniła się do rozpadu rodziny, choć ta w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że poznała swojego Hyżego rok po rozstaniu z żoną.

Wydaje się więc, że Agnieszka nie odpuści tej sprawy zbyt szybko. Czy siostry Godlewskie ponownie odważą się na uszczypliwy komentarz w kierunku dziennikarki? To okaże się już wkrótce. My z pewnością na bieżąco będziemy śledzić te wydarzenia, gdyż finał konfliktu może okazać się naprawdę zaskakujący.

Zgadzacie się z Agnieszką? 

DH

Więcej o:
Komentarze (182)
Siostry Godlewskie zaśpiewały hymn. Agnieszka Hyży oskarżyła Godlewskie o profanację. Esmeralda odpowiada
Zaloguj się
 • bigfisher

  Oceniono 61 razy 59

  Stop making stupid people famous, że tak powiem. Nie wiem skąd u was to tabloidowe ciągoty w kierunku szamba i promowanie ludzi nie mających poza swoją głupotą i płytkością niczego więcej do zaoferowania.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 50 razy 38

  Mój mąż , kiedy pokazałam mu zdjęcia pań Godlewskich powiedział ,, co to do ku...y nędzy jest,, koniec cytatu. Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 37

  Te się święte znajazly. Wstrętne blachary i lachociągi.

 • tomcioned

  Oceniono 38 razy 36

  A już myślałem że te dwie ameby nigdy więcej nie wypłyną. A tu pyk. Znów wypłynęło.

 • Gość: CelinaW

  Oceniono 35 razy 35

  Nie mogłam się skupić na hymnie, bo zastanawiałam się dlaczego one mają takie łyse, wysokie czoła? Czy ktoś zna odpowiedź? Pytam poważnie.

 • Gość: jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

  Oceniono 42 razy 28

  jest takie powiedzenie "zawsze dobierasz wroga na swoim poziomie"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX