Z domu Butlera zostały zgliszcza. Pożary szaleją w Kalifornii, mieszkańcy ewakuowani. Na zdjęciach widać siłę żywiołu

Pożar w Kalifornii. Spłonęły domy wielu ludzi, w tym gwiazd. Niektórzy pokazali, jak wyglądają ich zniszczone posiadłości.

Tragiczne wydarzenia w Kalifornii. Ogień rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Najwięcej ofiar jest w miasteczku Paradise. W wyniku serii pożarów zmarło ponad 30 osób, a ponad 230 zaginęło i nadal są poszukiwane. 

Pożar w Kaliforni. Spłonęły domy gwiazd

Spłonęły też posiadłości tamtejszych mieszkańców, w tym gwiazd. Dom stracił m. in. Robin Thicke,Gerard Butler, Kim Kardashian i jej rodzina. Ewakuować musiała się także Lady Gaga i Will Smith. Butler pokazał na Instagramie zgliszcza domu. Zdjęcia udostępniła również April Love Geary, partnerka Robina Thicke. Z ich posiadłości nic nie zostało.

Kim wraz z mężem i dziećmi już w czwartek opuściła posiadłość w Hidden Hills. Jak poinformowała na Twitterze, ogień dotarł i do jej domu. 

Słyszałam, że płomienie uderzyły w naszą posiadłość w Hidden Hills. Teraz są bardziej zwarte i zatrzymały się w tym momencie. Wygląda na to, że gorzej nie będzie, po prostu modlę się, żeby wiatr był na naszą korzyść. Bóg jets dobry. Modlę się, żeby wszyscy byli bezpieczni. 

Ponoć znacznie większe straty poniosła Caitlyn Jenner, której dom spłonął doszczętnie. Na szczęście jej się nic nie stało i jest bezpieczna. Jak napisała na instagramie, nie ma pojęcie w jakim stanie jest jej dom.

 

MT