Meghan Markle i księżna Kate w ciemnych kreacjach na oficjalnych uroczystościach państwowych. Uwagę przyciąga twarz Meghan

Meghan Markle i księżna Kate razem z królową oglądały uroczystości związane z obchodami Dnia Pamięci. Księżne miały na sobie podobne stroje.

Meghan Markle wraz z księżną Kate i królową Elżbietą II uczestniczyła w obchodach Dnia Pamięci, które przypadają na 11 listopada. Obu księżnym przypadł zaszczyt oglądania ceremonii z balkonu, a u ich boku pojawiła się księżna Camilla i żona prezydenta Niemiec - Elke Büdenbender.

Meghan Markle i księżna Kate oddają hołd poległym w czasie wojny 

Księżne, podobnie jak królowa Elżbieta II, na tę ważną uroczystość wybrały ciemne i eleganckie kreacje, których uzupełnieniem były czarne kapelusze. Na ich płaszczach pojawiły się czerwone maki symbolizujące brytyjską ofiarę wojenną. 

Podczas obchodów całą uwagę przyciągała księżna Meghan, która powoli zaczyna nabierać ciążowych kształtów. Żona Harry'ego bardzo zaokrągliła się na twarzy. Jej buzia wydaje się o wiele pełniejsza niż jeszcze kilka dni temu.

MEGHAN MARKLE I KSIĘŻNA KATE PODCZAS DNIA PAMIĘCI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Brytyjczycy świętują stulecie zakończenia wojny 

Na życzenie królowej Elżbiety II książę Karol przejął obowiązki królowej związane z prowadzeniem ceremonii. Również książęta, William i Harry brali czynny udział w obchodach. Pierwszy raz od 20 lat podczas Dnia Pamięci Brytyjczycy nie zobaczyli natomiast księcia Filipa

W tym ważnym wydarzeniu wziął udział także prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier oraz jego żona. Obecność niemieckiej głowy państwa w Londynie była symbolem przyjaźni między Brytyjczykami a Niemcami. 

AG