Słowa Filipa Chajzera oburzyły też Agnieszkę Woźniak-Starak. "To jest seksistowskie!"

Agnieszka Woźniak-Starak wyraziła swoją opinię na temat 10. odcinka "Ameryka Express". Prowadząca już podczas nagrywania programu miała wrażenie, że zadanie jest niestosowne. Nie spodobało jej się też zachowanie niektórych uczestników, w tym Filipa Chajzera.

Filip Chajzer odpadł w ostatnim odcinku "Ameryki Express", a mimo to nadal jest na ustach Polaków. Wszytko właśnie przez ostatni odcinek programu, w którym produkcja zaliczyła ogromną wpadkę i kazała uczestnikom całować Peruwiańczyków w usta, co jest ewidentnym przykładem molestowania seksualnego. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

Agnieszka Woźniak-Starak: Wstyd mi za 10. odcinek "Ameryka Express"

Kontrowersyjne zadanie wywołało oburzenie nie tylko wśród widzów.  W "Ameryka Express: Domówka" uczestnicy show wraz z prowadzącą komentowali ostatni odcinek. To, co się wydarzyło, nie spodobało się Agnieszce Woźniak-Starak. 

Wstyd mi za 10. odcinek programu "Ameryka Express". Zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości - napisała na Instagramie.

Natomiast Filip Chajzer nie widział nic złego w całowaniu obcych kobiet. W pewnym momencie programu dziennikarz wszedł w dyskusję z Woźniak-Starak, udowadniając, że nie ma pojęcia, czym jest molestowanie seksualne. 

Uważam, że te starsze kobiety przeżyły trochę więcej i dla nich to nie jest taki problem, żeby kogoś pocałować, mają większe doświadczenie - wypalił w trakcie odcinka inny z uczestników Dawid Domański.
Zwłaszcza jak nie mają zębów - wtórował Zygmunt Chajzer.
Właściwie to może być ich jedyna szansa - zakończył Filip Chajzer, z którego twarzy nie schodził uśmiech. 

W tym momencie głos zabrała Agnieszka Woźniak-Starak, która była wyraźnie zniesmaczona całym tym dialogiem. 

Ej, to jest seksistowskie! - usłyszeliśmy z ust prowadzącej. 
Jak powiedziałem, że starsza pani nie ma zębów i to może być jej jedyna szansa, to to jest seksistowskie? - podsumował zaskoczony Filip Chajzer.
Tak! Nie wolno tak. Dla mnie to zadanie jest moralnie dwuznaczne. Ja mam duże wątpliwości - próbowała wyjaśnić mu dziennikarka. 

Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z "Ameryka Express"?

Woźniak-Starak, mimo że nie ma wpływu na to, jakie konkurencje pojawiają się w odcinku, przeprosiła za to, co się wydarzyło w programie. Dodała również, że zastanawia się nad odejściem z show.

Jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

Jak widać jeden odcinek, a właściwie jedna nieprzemyślana decyzja twórców "Ameryka Express" bardzo namieszała. Jesteśmy ciekawi, jak TVN odniesie się do całej sytuacji

AG

Więcej o:
Komentarze (94)
Słowa Filipa Chajzera oburzyły też Agnieszkę Woźniak-Starak. "To jest seksistowskie!"
Zaloguj się
 • Gość: ad

  Oceniono 85 razy 77

  Czy telewizja TVN ośmieliłaby się zrobić takie samo zadanie w Nowym Jorku? Chyba by się zarząd nie wypłacił potych wszystkich żądaniach odszkodowania przez kobiety, które poczuły się ofiarą napaści (zresztą mężczyzn też to dotyczy). Obrzydliwe traktowanie Peruwianek, które na co dzień padają ofiarą przemocy i molestowania seksualnego. Dzielenie ludzi na lepsze i gorsze kategorie. Jaki wzorzec promuje telewizja, która mieni się medium dla inteligentnych i światłych ludzi? Po prostu obrzydliwe i ktoś powinien ponieść konsekwencje za to żenujące widowisko.

 • nikt znany

  Oceniono 93 razy 73

  Idiotka komentuje idiotycznie ustawiony motyw w ustawianym programie. Pani Woźniak Starak, to nie było seksistowskie, tylko po prostu chamskie (a jeśli już, to ejdżystowskie, po prostu była to chamska drwina z cudzego wyglądu i zaniedbania (wynikającego z ubóstwa) i z cudzego wieku. Ja po takim tekście powiedziałbym gościowi że jest chamem i wyszedł ze studia. Pani ma zapłacone aby "oficjalnie mieć wątpliwości i przeprosić" bo to część rozpisanej na głosy ustawki. Jest pani żenująca, podobnie jak cały ten program.

 • lisc12

  Oceniono 77 razy 71

  Caly program do wywalenia, obrzydliwa rozrywka kosztem biednych ludzi. Odwrocmy sytuacje, co gdyby obcojezyczna stacja w pl nakrecila program I calowanie ludzi na ulicy bez ich zgody?! W oczach tvn mieszkancy ameryki pld to dzikusy ktore Maja dostaczyc darmowej rozrywki...

 • Gość: konradpuchat

  Oceniono 62 razy 58

  Podziękujcie Panu Edkowi .M. TVN całkiem fajnej stacji przeistacza się na kanał dla debili. Największe gwiazdy to panie o dwóch nazwiskach rywalizujące o to, która jest głupsza. Na razie wygrywa żona byłego piłkarza. Edwardzie M. co ona zrobiła, żebyś ją tak promował. Wulgarna kretynka z przepitym głosem??? A ludzie niby ją oglądają?

 • Gość: Al Bundy

  Oceniono 53 razy 49

  Trochę to zalatuje hipokryzją. Przecież ten program to nie relacja "na żywo". Pani AW-S wiedziała już dawno temu jak się sprawy mają i milczała. Teraz gdy zrobił się szum nagle dostała olśnienia. Żałosne.
  Niemniej szkoda że za tymi kobietami nie ujął się żaden tubylec i nie oklepał facjaty Chajzerowi i innym. Chyba że to wszystko od początku do końca było tylko ustawką.

 • ps11111ps

  Oceniono 40 razy 38

  TVNowi to by sie jakas sanacja przydala. Ktos powinien nieźle beknąć za te wszystkie ich zenujace hiciory zerujace na najnizszych instynktach typu Hipnoza, AmerykaEkspress, SlubOdPierwszegoSpojrzenia, QhenneRewolucje, mega produkcje promujace debilizm czyli Szpital, 19+, Szkola

 • Gość: Euzebi

  Oceniono 41 razy 33

  Chajzerowi już dawno ktoś powinien kupić duży karton snickersów.

 • Gość: fawele

  Oceniono 31 razy 27

  Himalaje hipokryzji ze wszystkich stron.
  No i problem rozdmuchany do rozmiarów globalnych. Nie podobało jej się zadanie, ale je przekazała, potem on nie chciał, ale musiał. Uff.
  A świat wstrzymał oddech, gdy to usłyszał...
  Nakręcanie oglądalności trwa... byle mówili, nieważne jak

 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 26

  Program o niczym promujący idiotyczne zachowania celebrytów w odległych zakątkach świata,powinien się zakończyć po drugiej edycji.Tak więc pani Agnieszka słusznie zadaje sobie to pytanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX