Joanna Kulig pierwszy raz o ciąży. "Dziecko to jedno z moich największych pragnień"

Joanna Kulig udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedziała o swojej ciąży i życiu prywatnym. Aktorka wyznała, że dziecko było jej największym marzeniem.

Ten rok z pewnością należy do Joanny Kulig. Aktorka w ostatnim czasie stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą fantastycznej roli w filmie "Zimna wojna", który pokochali widzowie na całym świecie. Co więcej, Kulig wymieniana jest nawet wśród faworytek do zdobycia Oscara! Joanna sukcesy świętuje nie tylko na polu zawodowym, lecz także prywatnym.

W październiku tego roku okazało się, że aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Joanna Kulig w wywiadzie dla magazynu "Elle" po raz pierwszy tak otwarcie wypowiedziała się na temat swojego życia prywatnego. 

Joanna Kulig o ciąży 

Ostatnie miesiące są dla aktorki bardzo intensywne. Na szczęście, jak wyznała gwiazda, w codziennym życiu bardzo mocno wspiera ją mąż, Maciej Bochniak. 

On jest organizatorem. Mam poczucie, że to on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są takie fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze - mówiła Kulig. 
U nas wygląda to tak, że jak ktoś ma akurat czas, to gotuje, pierze, sprząta. W tej kwestii mamy w domu równouprawnienie.  Myślę, że wynika to z tego, że świetnie się dogadujemy, często uzupełniamy, ale też jesteśmy trochę niezależni od siebie - dodała w wywiadzie dla "Elle".

Przypomnijmy, że Joasia i Maciej pobrali się w 2009 roku. Gwiazda dodała, że wówczas wiele osób nie zachwalało tej decyzji, ponieważ twierdzili, iż aktorka zbyt wcześnie podjęła decyzję o ślubie. Związek jednak szczęśliwie przetrwał aż do dziś. Natomiast posiadanie potomstwa było po prostu jej wielkim marzeniem.

To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada - zdradziła.
 

DH

Więcej o: