Książkiewicz już rozstała się z Bukowskim? Jej słowa zdają się to sugerować

Weronika Książkiewicz w rozmowie z reporterem programu "Bywanie na dywanie" wyznała, że znów jest singielką. Ona i Marek Bukowski nie są już parą.

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski byli w ostatnim czasie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie "Leśniczówki", gdzie wcielają się w role Lidii Banach i Krzysztofa Majewskiego. Pomiędzy bohaterami doszło do romansu, a potem, jak donosiły media, emocje przeniosły się także poza plan zdjęciowy.

Niedługo później światło dzienne ujrzały ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fotografie pary nie pozostawiały już żadnych wątpliwości - między Książkiewicz a Bukowskim było "coś więcej" niż przyjaźń. Jednak jak donosi "SE", ich płomienny romans dobiegł już końca.

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się

Weronika Książkiewicz pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Planeta singli 2". Zapytana przez dziennikarza programu "Bywanie na dywanie" w NOWA.TV o to, co zrobić, by nie być singlem, odpowiedziała jednoznacznie.

To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat – mówiła Książkiewicz.

Weronika Książkiewicz dodała wręcz, że już bardziej mogłaby się wypowiedzieć w odwrotnej kwestii. 

Na przykład jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie – zaznaczyła.

Czyżby zatem chciała przemycić informację, że to już koniec jej związku z Markiem Bukowskim? Jeśli tak, to szkoda. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>