"KUWTK". Khloe w końcu dowiaduje się o zdradach Tristana. Skomentowała odcinek licznymi wpisami na Twitterze. "Niekomfortowy i emocjonalny"

W ostatnim odcinku "Keeping Up With The Kardashians" widzowie mogli zobaczyć moment, w którym ciężarna wówczas Khloe dowiaduje się o zdradach Tristana Thompsona. Program, w trakcie jego emisji, na bieżąco komentowała najstarsza z sióstr.

Khloe Kardashian cieszy się obecnie z nowej, życiowej roli. W kwietniu tego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę True. Ojcem dziewczynki jest Tristan Thompson, ówczesny partner amerykańskiej gwiazdy, który na krótko przed porodem zgotował ciężarnej niezłe piekło. Przypomnijmy, że gdy Khloe była w 9. miesiącu ciąży, do sieci wpłynęły nagrania, na których Tristan zabawiał się z innymi dziewczynami w klubie. Po kilku miesiącach odcinek dotyczący tych zdarzeń został, ku uciesze fanów, nareszcie wyemitowany w show "Keeping Up With The Kardashians"

Khloe Kardashian skomentowała odcinek na Twitterze

Jeszcze tuż przed rozpoczęciem odcinka Khloe poinformowała w mediach społecznościowych, że tego wieczora zostaną pokazane "niekomfortowe i bardzo emocjonalne dla niej sceny". Oczywiście chodziło o wątki związane ze zdradą, jakiej dopuścił się Tristan. Mimo to przyznała także, że kiedy ponad 10 lat temu podpisywała kontrakt na emisję programu, godziła się na show, w którym widzowie zobaczą jej codzienne życie, w tym zarówno dobre, jak i te najgorsze chwile. 

Khloe przyznała, że oglądanie tych scen po tak długiej przerwie nadal wzbudza w niej sporo emocji. Jak dodała w kolejnym z wpisów na Twitterze, ma jednak nadzieję, że wyciągnie z tych zdarzeń ważną naukę na przyszłość. 

Celebrytka nie zaprzestała swoich komentarzy nawet w trakcie emisji odcinka. Najwięcej dotyczyło oczywiście momentu narodzin dziecka. Z programu możemy dowiedzieć się, że o zdradach Tristana poinformowała swoją siostrę Kylie. Natomiast na Twitterze Khloe wyznała, że przy dużej dawce negatywnych emocji, skupiała się na tym, by podczas porodu myśleć wyłącznie o dobru dziecka i było to wówczas dla niej priorytetowe. 

Pod koniec dodała także, że wiele lat czekała na dzień, w którym powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie sądziła jednak, że wydarzy się to w tak trudnych dla niej okolicznościach. Khloe nie zapomniała więc podziękować swoim najbliższym: 

Kocham moje siostry bardziej niż cokolwiek na świecie - napisała.

Za liczne słowa wsparcia, po tak trudnym dla Khloe odcinku, gwiazda wyraziła wdzięczność również fanom.

Khloe na temat później emisji odcinka

Warto dodać, że Kadrashianka negatywnie skomentowała także późną datę emisji odcinka, w którym widzowie mogli zobaczyć reakcje całej rodziny na zdrady Tristana. Celebrytka zaproponowała, by nowe epizody "KUWTK" miały zbliżony czas wyświetlania do czasu realnego. Chodzi bowiem o fakt, iż wydarzenia pokazane w ostatnim odcinku miały miejsce ponad 9 miesięcy temu. 

Podsumowując odcinek, Khloe wyznała, iż zapomniała już Tristanowi wyrządzoną przez niego krzywdę, lecz nigdy mu jej nie wybaczy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (7)
Khloe Kardashian komentuje zdrady Tristana wpisami na Twitterze. Zapomniała, lecz nie wybaczyła
Zaloguj się
  • Gość: Fuj

    Oceniono 2 razy 2

    Jak tak mozna sie sprzedawac, bez granic? I to funduje jej wladna matka, ktora produkuje to obrzydliwe show?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX