Cheryl Cole pierwszy raz o rozpadzie związku z Liamem: Zakochuję się w każdym sku**ielu! Już zaczęła się tłumaczyć

Wkrótce premiera nowego singla Cheryl Cole. Czy artystka w utworze skomentuje rozstanie z Liamem Paynem? Wiele na to wskazuje, lecz sama Cheryl nadal trzyma fanów w niepewności.

Cheryl Cole, po rozstaniu z Liamem Payne, powraca na muzyczny rynek. Fani artystki w końcu doczekali się nowego singla, którego premiera zaplanowana jest na 9. listopada. Jak donoszą zagraniczne media, artystka w utworze "Love Made Me Do It" ma rozliczyć się z byłym partnerem. 

Cheryl śpiewa o Liamie?

Czy nowy utwór okaże się hitem? Jeśli Cheryl poruszy temat rozstania, to z pewnością tak się wydarzy. Co więcej, pierwsze doniesienia dotyczące utworu "Love Made Me Do It" pochodzą od samych współpracowników wokalistki. Wyznali oni, że singiel w dużej mierze dotyczyć będzie głośnego rozstania Cheryl i Liama. To jednak nie wszystko. Do sieci trafił nawet fragment tekstu nowego singla:

O Boże, jestem taką frajerką, zakochuję się w każdym sku***elu.

Artystka zaprzecza

Cheryl postanowiła skomentować te doniesienia. W wywiadzie wyznała, że teksty do utworów, które znajdą się na nowym albumie, napisała jeszcze przed rozpadem jej związku. Jak dodaje, żadna z piosenek nikogo nie dotyczy. 

Nie napisałam wiersza miłosnego do nikogo, ani o nikim - mówi Cheryl.

Czy rzeczywiście Cheryl w utworze "Love Made Me Do It" nie poruszy tematu Liama? O tym przekonamy się niedługo, gdyż premiera singla już 9 listopada. Oto zapowiedź: 

 

Cheryl i Liam Payne - związek

Cheryl Cole i Liam Payne poznali się w 2008 roku na castingu do programu "X-Factor". Para dość długo ukrywała swój związek. Jako pierwszy ich relację potwierdził jednak sam Liam, który w marcu 2017 roku określił Cheryl mianem "wspaniałej kobiety". Również w tym samym miesiącu na świat przyszło pierwsze dziecko pary, syn Bear Grey Payne.

O kryzysie w związku Cheryl i Liama głośno mówiło się już od początku tego roku. Fani pary nie byli specjalnie zaskoczeni informacją o rozpadzie związku. Oficjalnie o rozstaniu, wpisem na Twitterze, poinformował Liam

DH