Monika Miller odpowiada na hejt po śmierci ojca. "Namawiacie mnie do skończenia ze sobą". Mocne wyznanie!

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, postanowiła odpowiedzieć na hejt, który dotknął ją po śmierci ojca. Mocne wyznanie dziewczyna zamieściła na swoim Insta Stories.

Pod koniec sierpnia zmarł jedyny syn polityka Leszka Millera, 48-letni Leszek Miller Junior. Mężczyzna popełnił samobójstwo. O tragicznej śmierci poinformowała w mediach społecznościowych jego córka, Monika. Wnuczka byłego premiera zamieściła wówczas na Instagramie symboliczny czarny kwadrat i napisała: 

Przepraszam Was wszystkich... Nie jestem w stanie teraz prowadzić swojego Instagrama. Obiecuję, że wrócę, kiedy sobie z tym wszystkim poradzę...

Monika Miller reaguje na hejt w sieci

Pod postem nie zabrakło licznych słów wsparcia po utracie ojca. Jednak największym zaskoczeniem była ilość hejtu skierowana w stronę Moniki Miller. Dziewczyna, po ponad dwóch miesiącach od śmierci taty, postanowiła odpowiedzieć na internetowy lincz, który dotknął ją w ostatnim czasie. Na swoim Insta Stories zamieściła poruszający wpis. 

Wiele osób życzy mi jak najgorzej, pisze o mnie niestworzone okropieństwa, i to jest w sumie już zabawne, lecz komentarze, w których wyśmiewacie się z tego, co się wydarzyło i namawiacie mnie do skończenia ze sobą, to już ciężka przesada. Pamiętajcie, że w internecie nie jesteście do końca anonimowi...

Okazuje się, że dziewczyna musiała poradzić sobie nie tylko z ogromną stratą, lecz także z nienawiścią ze strony internautów. Na szczęście znalazły się również osoby, które wykazały się dobrym sercem. Za słowa wsparcia i motywację Monika podziękowała im osobnym wpisem na Instagramie. Wnuczka Leszka Millera wyznała także, że w ostatnim czasie powoli odzyskuje siłę i chęci do życia. 

Nie martwcie się o mnie, u mnie jest już dużo lepiej i wiele w moim życiu się zmieniło na lepsze. Wydarzyły się także niesamowite rzeczy, o których jeszcze nie mówię, ale bez was to by nie było to samo. Dziękuję raz jeszcze - napisała. 
 

Po śmierci ojca Monika ograniczyła swoją aktywność w social mediach. Czy teraz powróci już na stałe? 

 

DH