Jacek Borkowski myśli już o dziecku z nową partnerką. Wie, jak je nazwie! To chyba hołd dla ukochanej

Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że chciałby mieć kolejne dziecko. Gwiazdor zdradził także, jakie imiona wybrał dla przyszłego potomka.

Jacek Borkowski nie kryje swojego wielkiego uczucia do o 23 lata młodszej partnerki. Już miesiąc od rozpoczęcia znajomości z ust aktora "Klanu" padały wyznania miłości skierowane do Pauliny Koziejowskiej

Borkowski pisał nawet wiersze do swojej wybranki, z których można było wnioskować, że myśli o ślubie z nią. 59-letni mężczyzna jednak na tym nie poprzestaje - teraz mówi o dziecku. 

Jacek Borkowski gotowy na nowe dziecko

Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że chciałby znów zostać tatą. Aktor śmiało patrzy w przyszłość i czuje, że dziecko odjęłoby mu lat. 

Ja tam bardzo lubię dzieci i będę szczęśliwy, jak Paulinka i ja zostaniemy rodzicami. Dziecko w moim wieku to zastrzyk młodości, a Paulina byłaby wspaniała mamą, tego jestem pewien - wyznał. 

Jacek Borkowski: Córka dostanie na imię Paulinka 

Borkowski przyznał, że ma już nawet propozycje imion dla przyszłej córki czy syna. Dziewczynka dostanie na imię Paulina, a chłopiec Tadeusz, ponieważ jest to drugie imię aktora. 

W rodzinie Borkowskiego istnieje wszak od jakiegoś czasu tradycja, że dzieci dostają imiona po rodzicach. I tak gwiazdor ma 15-letniego syna Jacka oraz 12-letnią córkę Magdę, które są owocem związku z jego trzecią żoną - Magdaleną Gotowiecką

Aktor ma jeszcze jedną córkę, 35-letnią Karolinę, która kilkanaście lat temu grała w "Na dobre i złe". W 2014 roku Karolina Borkowska urodziła syna, czyniąc Jacka Borkowskiego szczęśliwym dziadkiem.

AG 

Więcej o:
Komentarze (34)
Jacek Borkowski myśli już o dziecku z nową partnerką. Wie, jak je nazwie! To chyba hołd dla ukochanej
Zaloguj się
 • mm0427

  Oceniono 31 razy 27

  Coraz częściej ujawnia się jak bardzo infantylni są podstarzali panowie. Dziecko jako zastrzyk młodości. Świetnie, naprawdę. Dziecko na pewno się ucieszy.

 • anbale

  Oceniono 21 razy 21

  W sprawie zastrzyków młodości w postaci młodej jurnej laski i nowego dziecka to może się pan Jacek z kolegą Piotrem Zeltem skonsultować :) Też się tak ostrzykiwał, pewnie coś wie na ten temat

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 18

  Łeb siwieje dupa szaleje. Daj radę gościu wychować te dzieci które już masz.

 • Gość: ed

  Oceniono 15 razy 15

  ŻENUJA!

 • Gość: kk

  Oceniono 14 razy 14

  Dzieciom na pewno miło sie czyta i ogląda migdalącego sie, roznegliżowanego tatusia.
  On nie zgłupiał na starosć, zawsze taki był. Druga żona zmarła nagle, ale pierwszą dla drugiej, którą poznał w jakimś pcimiu, porzucił bez mrugnięcia okiem, zaraz po tym, jak wygłaszał o niej peany w jakimś wywiadzie, wyznawał miłość i opowiadał ile jej zawdzięcza, by wzorem Pazury, jak wyczaił nowa chętną, obrzucić ją po tylu wspólnych, jak przed chwilą twierdził fantastycznych latach, błotem.
  Jaki aktor, taki facet.

 • Gość: Czarnecki sra do kiecki

  Oceniono 15 razy 13

  A gdyby powił się syn, dałby mu na imię Jacek, co byłoby hołdem dla samego siebie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 10

  Mógłby zachować trochę prywatności bo nie wszystkich interesuje jego życie. Oblesny

 • lasalu

  Oceniono 10 razy 10

  Przepraszam w imieniu wszystkich Jacków...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX