Jacek Borkowski myśli już o dziecku z nową partnerką. Wie, jak je nazwie! To chyba hołd dla ukochanej

Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że chciałby mieć kolejne dziecko. Gwiazdor zdradził także, jakie imiona wybrał dla przyszłego potomka.

Jacek Borkowski nie kryje swojego wielkiego uczucia do o 23 lata młodszej partnerki. Już miesiąc od rozpoczęcia znajomości z ust aktora "Klanu" padały wyznania miłości skierowane do Pauliny Koziejowskiej

Borkowski pisał nawet wiersze do swojej wybranki, z których można było wnioskować, że myśli o ślubie z nią. 59-letni mężczyzna jednak na tym nie poprzestaje - teraz mówi o dziecku. 

Jacek Borkowski gotowy na nowe dziecko

Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że chciałby znów zostać tatą. Aktor śmiało patrzy w przyszłość i czuje, że dziecko odjęłoby mu lat. 

Ja tam bardzo lubię dzieci i będę szczęśliwy, jak Paulinka i ja zostaniemy rodzicami. Dziecko w moim wieku to zastrzyk młodości, a Paulina byłaby wspaniała mamą, tego jestem pewien - wyznał. 

Jacek Borkowski: Córka dostanie na imię Paulinka 

Borkowski przyznał, że ma już nawet propozycje imion dla przyszłej córki czy syna. Dziewczynka dostanie na imię Paulina, a chłopiec Tadeusz, ponieważ jest to drugie imię aktora. 

W rodzinie Borkowskiego istnieje wszak od jakiegoś czasu tradycja, że dzieci dostają imiona po rodzicach. I tak gwiazdor ma 15-letniego syna Jacka oraz 12-letnią córkę Magdę, które są owocem związku z jego trzecią żoną - Magdaleną Gotowiecką

Aktor ma jeszcze jedną córkę, 35-letnią Karolinę, która kilkanaście lat temu grała w "Na dobre i złe". W 2014 roku Karolina Borkowska urodziła syna, czyniąc Jacka Borkowskiego szczęśliwym dziadkiem.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.