Córka Drozdy półnago. Na jej gołych piersiach i brzuchu znalazł się wulgarny napis

Córka Tadeusza Drozdy jest na językach. Wszystko dlatego, że pokazała się topless, a na jej nagich piersiach i brzuchu pojawił się wulgarny napis.

Joanna Drozda jest nie tylko córką znanego satyryka Tadeusza Drozdy. To przede wszystkim aktorka teatralna i filmowa. Szerszemu gronu może być znana z takich produkcji, jak "Dom nad rozlewiskiem", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", czy 
"Ojciec Mateusz". 

JOANNA DROZDA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Aktorka Teatru Dramatycznego jest też feministką i aktywistką. To właśnie dlatego na piersiach roznegliżowanej Drozdy pojawił się wulgarny napis "fuck your morals", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "pier...l swoje zasady moralne".

Joanna Drozda swoim zachowaniem nawiązała do postępowań kobiet z ukraińskiego, feministycznego ruchu społecznego "Femen". Składa się on głównie ze studentek, które pojawiają się topless w miejscach publicznych, najczęściej w trakcie trwania dużych wydarzeń, a na ich piersiach są wymalowane ważne hasła.

W ten sposób członkinie ruchu przeciwstawiają się m.in. prostytucji czy przemocy wobec kobiet. 

 

Joanna Drozda nago 

Joanna Drozda nie ma problemu z nagością. Zajrzeliśmy na jej Instagrama i znaleźliśmy również klika innych bardzo odważnych zdjęć. Aktorka rozbiera się także na deskach teatru, ale temu akurat trudno się dziwić, bo to część jej pracy. 

Joanna Drozda życie prywatne

Joanna Drozda ma 37 lat. W 2008 roku wyszła za mąż za aktora Piotra Polaka. Cztery lata później na świat przyszedł pierwszy syn pary. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.