Wpadka w "Kuchennych rewolucjach". TVN zatrudnia do programu statystów? "Jedna osoba i dwie role życia"

"Kuchenne rewolucje" zaliczyły wpadkę? Dziennikarz "Faktu" wyłapał, że kelner restauracji, którą odwiedziła Magda Gessler, pojawił się również w roli gościa na finałowej kolacji.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler to jeden z najdłużej emitowanych programów TVN. W ostatnim odcinku doszło do sporej wpadki - okazało się, że kelner i gość restauracji, to jedna i ta sama osoba. 

"Kuchenne rewolucje" ze statystami na planie?

To, że w rolach kelnera i gościa podczas uroczystej kolacji w "Kuchennych rewolucjach" wystąpił ten sam mężczyzna, wyłapał dziennikarz "Faktu",Bartosz Pańczyk. Tym samym zaczął podejrzewać, że na planie show Magdy Gessler pojawiają się statyści. Na dowód dziennikarz załączył kolaż zdjęć z ostatniego odcinka oraz wymowny opis.

Kuchenne rewolucje", odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?! - czytamy na facebookowym koncie Pańczyka. 

Internauci komentują wpadkę w "Kuchennych rewolucjach"

Pod postem dziennikarza "Faktu" zawrzało. Widzowie "Kuchennych rewolucji" zaczęli komentować wyłapaną wpadkę. Wśród wielu głosów znalazła się również wypowiedź bohatera zdjęć. 

Mężczyzna, który został nazwany przez Pańczyka statystą, zaczął się tłumaczyć. 

Misiu kochany, pracowałem w tej restauracji 3 lata. Zrezygnowałem i wróciłem, bo mnie o to poproszono i nie bronie TVN! Nie lubię głupich komentarzy, jak się nie zna sytuacji. Lepiej zająć się poważniejszymi problemami niż stacja telewizyjna - napisał niejaki Krzysztof. 

Dziennikarz nie pozostawił tych słów bez odpowiedzi i zapytał:

Aha, wróciłeś tylko do pracy kelnera na czas powrotu Magdy Gessler? I jaka rolę pełniłeś wcześniej - w trakcie kolacji? Bo w zamyśle te kolacje są dla ludzi przypadkowych z sąsiedztwa, których zaprasza się na degustacji, a nie "krewnych i znajomych królika".

Komentować zaczęli również inni fani "Kuchennych rewolucji", którzy mieli własne teorie na ten temat. 

Myślę, że mu się spodobało, może nawet zasmakowało, i chłopak stwierdził, że to mu się opłaci. No i jest.
Tak mu smakowało, że po prostu musiał tam pracować!
Kiedyś w jednym z odcinków kelnerką była Jagoda, która potem występowała w Top Model. Przypadek?
W jednym z odcinków "Kuchennych Rewolucji" na kolacji pojawił się także Andrzej Mekal - adwokat znany z programu Sędzia Anna Maria Wesołowska - czytamy w komentarzach.

A wy, co tym wszystkim myślcie?

AG