Ewa Bukowska w wywiadzie "Ja się nie czuję aktorką". Szymon Bobrowski nie wytrzymał i wyśmiał ją na wizji

Co by nie mówić, rozstanie Marka i Ewy Bukowskich przyniosło kobiecie upragniony rozgłos. Aktorka zdaje się bardzo dobrze odnajdywać w świetle reflektorów. Chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o nieudanym małżeństwie.

Podczas gdy były już mąż Bukowskiej na nowo układa sobie życie z Weroniką Książkiewicz, ona postanowiła zając się promocją wyprodukowanego przez nią filmu - "53 wojny". Z tej okazji gwiazda była gościem programu Onetu "Rezerwacja". Podczas rozmowy Bukowska zdobyła się na dziwne wyznanie.

Ja nie jestem aktorką, ja się nie czuję aktorką. Czasem zarabiałam w ten sposób, to mnie zawsze zawstydzało - powiedziała.

Bobrowski ostro o Bukowskiej

Siedzący obok Szymon Bobrowski nie wytrzymał i wtrącił się.

Ja, w przeciwieństwie do pani, czuję się aktorem, dlatego tutaj siedzę i dlatego tu zostałem zaproszony - powiedział kąśliwie.

Aktor był wyraźnie zdenerwowany, prawdopodobnie dlatego, że przez większość audycji nie mógł zabrać głosu, ponieważ rozmowa ciągle dotyczyła filmu "53 wojny". Ostatecznie Bobrowski zakpił z najnowszej produkcji Bukowskiej i i zażartował, że reżyserka powinna zaangażować go do kolejnego filmuj poświęconego tematyce wojennej.

Aktorka (która nie uważa się za aktorkę) najwyraźniej wzięła żarty do siebie. Od tamtej pory atmosfera w studiu była delikatnie mówiąc niezręczna. Bukowska milczała, zawieszała wzrok a to na stole, a to na szklance z wodą. 

Co myślicie o zachowaniu Bobrowskiego? Przesadził?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (10)
Bobrowski wyśmiał Bukowską. "Ja, w przeciwieństwie do pani, czuję się aktorem"
Zaloguj się
 • Gość: widziałam

  Oceniono 23 razy 19

  Bobrowski na tym spotkaniu był dziwny. Siedział jak na rozżarzonych węglach, a potem tak od czapy zaatakował Bukowską. Może powinien mieć pretensje do prowadzącej, która pierwszeństwo wypowiedzi dała kobiecie a nie jemu...?

 • Gość: pięknybolo

  Oceniono 19 razy 15

  Bardzo przytył , dlatego taki nerwowy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Naćpany był?

 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 10

  Pai skromna i chwała Jej za to. Pan Borkowski za to bufon klasy C, serialowy aktor którego kariera obiegła końca zanim się zaczęła

 • dodosdontquack

  Oceniono 21 razy 9

  Jakis antypatyczny buc i cham. Ewa to zjawiskowa osoba i ciesze sie, ze znowu ja moge ogladac i sluchac.

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 2

  Jest taki syndrom oszusta. Ludzie myślą że nie zasłużyli na swój sukces, że jest on dziełem przypadku. Częściej dotyczy kobiet i to wiele mówi o naszym społeczeństwie i o mężczyznach.

 • Gość: susa

  0

  u Pani Ewy widoczne kompleksy pomimo braku podstaw - jest piękna i inteligentna

 • aagaj

  Oceniono 25 razy -7

  Borowski lubie Cię !

 • Gość: swen

  Oceniono 14 razy -8

  eeetam, babsko jak każde inne :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX