Anna Wendzikowska wróciła do pracy niecały tydzień po porodzie! To nowy rekord w polskim show-biznesie? Wygląda pięknie!

Jeszcze kilka dni temu media żyły porodem Anny Wendzikowskiej. Dziś dziennikarka wróciła do pracy.

Polskie celebrytki lubią ścigać się w gubieniu ciążowych krągłości. Na rekord idą też jeśli chodzi o szybkie powroty do pracy po porodzie. Tu przoduje Anna Wendzikowska

Wendzikowska już w pracy!

Dziennikarka urodziła w miniony weekend, a już dziś zagościła w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie tradycyjnie opowiadała o nowościach kinowych. Wendzikowska wyglądała olśniewająco! Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu leżała na sali porodowej.

Co ciekawe, o narodzinach drugiej córki Wendzikowskiej media dowiedziały się od jej znajomych. Sama dziennikarka potwierdziła radosną nowinę dopiero we wtorek. Na jej Instagramie pojawiło się wtedy zdjęcie z maluchem.

Antonina to druga córka Wendzikowskiej i pierwsze dziecko jej partnera - Jana Bazyla.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (41)
Wendzikowska wróciła do pracy kilka dni po porodzie. Nowy rekord?
Zaloguj się
 • Gość: Edyta

  Oceniono 18 razy 16

  Jeżeli kobieta tydzień po porodzie wraca do pracy nie mając noża na gardle że nie będzie miała z czego zapłacić rachunków, to ja to widzę nie inaczej jak tylko kolejne zadanie odchaczone z listy i nie ma nic wspólnego z miłością do utesknionego dziecka. Nie rozumiem dlaczego media to propaguja. Przecież męska publiczność która to widzi a jest naszymi szefami zaraz powie: Kowalska do pracy jak Wedzikowska może to ty też inaczej znajdę inna na twoje miejsce- chore!
  Niemowlak co godzinę co dwie wola o pierś, karmienie trwa pół godziny albo dłużej nie ma praktycznej możliwości pracować nawet home office. I to powinno być uświadamiane!

 • Gość: andi

  Oceniono 29 razy 15

  Następna zjawi się w pracy prosto z porodówki w pełnym makijażu, z kaloryferkiem na płaskim brzuchu i z talią osy - lansowane w mediach przez celebrytki takie wzorce są chore i wpędzają w niepotrzebne kompleksy przeciętne kobiety

 • Gość: misiek

  Oceniono 14 razy 14

  Do pracy, powiadacie...

 • choir

  Oceniono 14 razy 14

  Następny rekord - poród na antenie z jednoczesnym prowadzeniem programu. Chore babole ! A debilka Wendzikowska, która nawet nie wiedziała kim był Grotowski - na ich czele.

 • Gość: Anja99

  Oceniono 12 razy 12

  Jaka praca ?5 min.w studio?praca to jest na 8 godz.codziennie!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Dokad ten swiat zmierza , zeby pozowanie przy sciankach bylo wazniejsze od nowo narodzonego maluszka .Odetta Wedzikowska nie moglyscie urodzic w studio , po co tracic kilka dni i klasc sie w szpitalu

 • Gość: Aja

  Oceniono 14 razy 8

  Debilka. Kolejna która na sile musi udowodnic jaka jest wyjatkowa bo z wielka podpaska tydzień po porodzie pojawiła sie pulicznie. Boże - jakie parcie na szkło. Albo się boi ze zostanie zapomniana- współczuję takiej presji

 • j-a-ga

  Oceniono 9 razy 7

  Datę porodu mam na 14 lutego. 13 lutego pójdę jeszcze do pracy. Muszę wybrać szpital blisko siłowni żeby pół godziny po porodzie ćwiczyć. Przecież muszę mieć płaski brzuch. I tak myślę że wrócę do pracy 18 lutego. W zasadzie jak trafię na weekend to nie ma co brać urlopu. :)

 • Gość: amp

  Oceniono 15 razy 7

  Nowo narodzone dziecko potrzebuje ciepla i bliskosci matki a nie nianki. Brak slow jak nazwac taka matke.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX