Żona Gacy udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. "Dostawał diagnozę za diagnozą"

Patrycja Gaca po raz pierwszy od śmierci męża opowiedziała przed kamerami o jego odejściu, a także wychowaniu niepełnosprawnego dziecka. Zdradziła także, że mąż nie mówił jej o problemach genetycznych w swojej rodzinie.

Konrad Gaca zmarł nagle w sierpniu tego roku, na skutek pęknięcia tętniaka. 42-letni trener personalny zasłabł w domu. Żona natychmiast wezwała karetkę, jednak mimo trwającej blisko godzinę reanimacji nie udało się go uratować.

Patrycja Gaca pierwszy raz o śmierci męża

W wywiadzie udzielonym dla "Dzień dobry TVN" Gaca wyznała, że nadal nie może pogodzić się ze śmiercią męża.

Moje serce i mózg pracują w niezgodzie. Serce czuje, że Konrad jest cały czas przy nas, a mózg chyba jeszcze nie przetworzył tego, co się wydarzyło. Każdemu życzę takiego związku i takiej miłości. Nie rozdzieli nas śmierć - mówiła wzruszona.

żona Konrada Gacyżona Konrada Gacy screen/dziendobry.tvn.pl

Patrycja Gaca o niepełnosprawnej córce

Kobieta opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie z niepełnosprawną córką. 

Opieram się bardzo mocno na pomocy rodziny, przyjaciół. Opiekuję się dzieckiem niepełnosprawnym. 24 godziny na dobę, trzeba mieć oczy dookoła głowy - wyznała.

Zdradziła także, że mąż nie mówił jej o problemach genetycznych w swojej rodzinie, które najprawdopodobniej miały wpływ na chorobę dziecka.

Cała ciąża przebiegła prawidłowo. Problem pojawił się przy porodzie, przy cesarskim cięciu. Widać było, że jest ten charakterystyczny zezik, nie chciała jeść. Po wielu latach dowiedziałam się, że Konrad dostawał od lekarzy diagnozę za diagnozą różnych genetycznych syndromów. Nie mówił mi tego - dodała.

MT

Więcej o:
Komentarze (38)
Patrycja Gaca w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. "Serce i mózg pracują w niezgodzie"
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 76 razy 76

  "Zapomniał" jej powiedzieć, że jest genetycznie obciążony? To delikatnie mówiąc nieuczciwe...

 • epox

  Oceniono 34 razy 34

  wielka strata kiedy odchodzi ukochana osoba ... ale ... "Każdemu życzę takiego związku i takiej miłości. Nie rozdzieli nas śmierć"
  "Zdradziła także, że mąż nie mówił jej o problemach genetycznych w swojej rodzinie, które najprawdopodobniej miały wpływ na chorobę dziecka."
  To chyba jednak trochę pokręcona miłość była ... o takich problemach nie rozmawiali ze sobą ?

 • haniku72

  Oceniono 30 razy 28

  Świadomie i z premedytacja naraził zone na urodzenie niepełnosprawnego dziecka skazanego na funkcjonowanie w polskim systemie opieki zdrowotnej... Cóż za miłość...

 • miastomakow

  Oceniono 27 razy 21

  Taki był wspaniały, kochany , i inne bzdury a nie powiedział że w jego rodzinie rodzą się same kaleki ? Faktycznie musiał kochać tę swoją żonę ....średnio.

 • tim7

  Oceniono 32 razy 10

  Sorry, kogoś obchodzi co myśli żona nikomu nieznanego faceta z siłowni...?

 • Gość: mik

  Oceniono 14 razy 8

  Takie "artykuły" piszą ułomne cymbały bez szkoły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX