Meghan Markle z pierwszym mężem podpisała "ciążowy kontrakt". Miał płacić za jej dietetyka, trenera i opiekunkę

Jak donosi "Daily Mail", Meghan Markle z pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem, podpisała kontrakt, który w razie ciąży zapewniał jej dietetyka, trenera personalnego oraz opiekunkę do dziecka. Za wszystko miał płacić ówczesny mąż księżnej.

Książę Harry nie jest pierwszym mężem Meghan Markle. Jeszcze kilka lat temu księżna Meghan była żoną amerykańskiego producenta telewizyjnego, Trevora Engelsona. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu – rozstali się zaledwie dwa lata po ślubie w 2013 roku. Obydwoje jednak po rozwodzie ułożyli sobie życie.

Macierzyńskie plany Meghan Markle

W przyszłym roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego, jednak jak donosi "Daily Mail", plany macierzyńskie księżna miała już długo wcześniej, bo z pierwszym mężem. 

Jak donosi brytyjski portal, Markle podsunęła ówczesnemu mężowi kontrakt, który zobowiązywał producenta do tego, że gdyby zaszła z nim w ciążę, po porodzie poniesie koszty dietetyka i trenera personalnego, którzy mieliby pomóc odzyskać Meghan figurę, a także miałby opłacać opiekunkę do dziecka. 

Wiedziała że w jej rodzinie przeważa "ciężki" typ sylwetki i wizja przytycia ją przerażała, zwłaszcza, że jej kariera w tamtym momencie nabierała rozpędu. Zawsze, kiedy trochę przytyje, od razu widać to po jej twarzy - tego się obawiała i chciała być gotowa do pracy przed kamerą w krótkim czasie po urodzeniu dziecka - donosi źródło "Daily Mail".

Księżna nie zatrudniła ponoć prawników, jednak mimo nieformalnego charakteru umowy, traktowała kontrakt ponoć wyjątkowo poważnie. A ówczesny mąż nie miał podobno problemu z podpisaniem się pod wszystkimi punktami tej umowy. 

Trevor wiedział, że poślubił osobę, dla której wygląd jest bardzo ważny, która jest wrażliwa na punkcie niedoskonałości swojego ciała. Zgodził się na wszystko, by ją uszczęśliwić - informował znajomy z otoczenia Meghan.

Co myślicie o takim rozwiązywaniu domowych finansów?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: