Ten wywiad dużo kosztował Weronikę Rosati. Pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati do tej pory unikała rozmów na temat rozstania z ojcem swojej córki. Zapytana o to w najnowszym wywiadzie, nie kryła emocji.

Weronika Rosati tak szczerego i osobistego wywiadu nie udzielała już dawno. Aktorka zawsze podkreśla, że chroni swoje życie prywatne, ale w rozmowie z Natalią Hołownią dla Gala.pl zdradziła zaskakująco dużo i sporo ją to kosztowało. Na Instagramie wyznała, że był to "jeden z najtrudniejszych wywiadów w jej życiu". 

Weronika Rosati o rozstaniu 

Zdecydowanie najwięcej kosztowała aktorkę odpowiedź na pytanie o rozstanie z ojcem Elizabeth, Robertem Śmigielskim. Na wstępie zaznaczyła, że nie chce zdradzać zbyt wiele, bo zakończenie tego związku to wciąż dla niej bardzo bolesny temat. Widać było, że mówiąc o tym, powstrzymuje łzy. 

To jest trudny temat... - mówiła drżącym głosem. Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już... Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie.

Aktorka wyznała również, że ostatnie tygodnie ciąży spędziła w Stanach, gdzie towarzyszyła jej matka. Śmigielski przyjechał tylko na sam poród. 

Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że ona (Elizabeth - przyp. red) miała pełną rodzinę. 
 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego w 2016 roku, kiedy leczyła nogę po wypadku samochodowym. W czerwcu tego roku aktorka poinformowała, że zakończyła ten związek

Rosati skompletowała wyprawkę dla córki. Cena za całość? 20 tysięcy złotych. Spójrzcie, co wybrała

WJ

Więcej o:
Komentarze (109)
Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z ojcem jej córki. Ledwo powstrzymała łzy
Zaloguj się
 • rumpa

  Oceniono 137 razy 113

  O ile dobrze zrozumiałam, organizowała sobie pełną rodzinę płodząc dziecko z żonatym facetem, ojcem czwórki dzieci? No tak, trudno znaleźć odpowiedniejszego kandydata.

  I żeby chociaż był przystojny :(
  Na co ona poleciała, na masaże kolana?

 • panbies

  Oceniono 71 razy 63

  20 lat starszy chłop w roli tatusia się nie sprawdził po kilku miesiącach znajomości.

 • Gar Gur

  Oceniono 75 razy 63

  Rany jest tylu swietnych facetow.....w czm problem... nie szukac ksiecia z bajki tylko normalnego goscia ktoremu palma nie wali pod dekiel.

 • kogoko

  Oceniono 59 razy 51

  kompletnie zagubiony człowiek. Trzeba jej pomóc, a nie wyśmiewać. Ale dziwi mnie to, bo ma światłych rodziców.

 • anahanna

  Oceniono 62 razy 34

  Esterka, mam dla ciebie dobrą radę - gdy następnym razem zakręci się koło ciebie facet, to nie rozkładaj nóżek, tylko daj sobie czas, żeby go poznać. Spróbuj, a przekonasz się, że działa.

 • Gość: A.

  Oceniono 51 razy 33

  Ja nie rozumiem, czemu artyści musza opowiadać o swoim życiu prywatnym. W końcu to ich życie PRYWATNE.
  No chyba, że chcą być celebrytami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX