Ten wywiad dużo kosztował Weronikę Rosati. Pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

Weronika Rosati do tej pory unikała rozmów na temat rozstania z ojcem swojej córki. Zapytana o to w najnowszym wywiadzie, nie kryła emocji.

Weronika Rosati tak szczerego i osobistego wywiadu nie udzielała już dawno. Aktorka zawsze podkreśla, że chroni swoje życie prywatne, ale w rozmowie z Natalią Hołownią dla Gala.pl zdradziła zaskakująco dużo i sporo ją to kosztowało. Na Instagramie wyznała, że był to "jeden z najtrudniejszych wywiadów w jej życiu". 

 

Weronika Rosati o rozstaniu 

Zdecydowanie najwięcej kosztowała aktorkę odpowiedź na pytanie o rozstanie z ojcem Elizabeth, Robertem Śmigielskim. Na wstępie zaznaczyła, że nie chce zdradzać zbyt wiele, bo zakończenie tego związku to wciąż dla niej bardzo bolesny temat. Widać było, że mówiąc o tym, powstrzymuje łzy. 

To jest trudny temat... - mówiła drżącym głosem. Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już... Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie.

Aktorka wyznała również, że ostatnie tygodnie ciąży spędziła w Stanach, gdzie towarzyszyła jej matka. Śmigielski przyjechał tylko na sam poród. 

Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że ona (Elizabeth - przyp. red) miała pełną rodzinę. 
 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego w 2016 roku, kiedy leczyła nogę po wypadku samochodowym. W czerwcu tego roku aktorka poinformowała, że zakończyła ten związek

Rosati skompletowała wyprawkę dla córki. Cena za całość? 20 tysięcy złotych. Spójrzcie, co wybrała

WJ