"Top Model". Z programem pożegnał się Piotr. Takiej reakcji Marcina Tyszki chyba się nie spodziewał

Marcin Tyszka na swoim Instagramie skomentował to, że z "Top Model" pożegnał się Piotr Muszyński.

"Top Model". W ostatnim odcinku uczestnicy musieli się zmierzyć z naprawdę trudnym wyzwaniem. Mieli nagrać profesjonalny, 15-sekundowy film w slow motion dla "Vogue Polska". Do grona jurorów dołączył więc Filip Niedenthal (naczelny magazynu), który wraz z pozostałymi jurorami oceniał, jak poradzili sobie uczestnicy.

Piotr Muszyński

Okazało się, że najsłabiej w tym odcinku poradził sobie Piotr Muszyński, który musiał pożegnać się z programem. Jego odejście z show skomentował Marcin Tyszka na swoim Instagramie. Fotograf dodał dwa zdjęcia Piotra i napisał:

Myślicie, że to już był czas by Piotr Muszyński odpadł z "Top Model"? Faktycznie bardzo nieśmiały, ale myślę, że ma mega potencjał... Zrobiłem taki mały teścik, zero przygotowania, zero retuszu - co myślicie? Mi szkoda...
Piotr Muszyński odpadł, ale w świecie mody sobie poradzi... Zero retuszu, dzienne światło i biała ściana.

Jego słowa dość mocno nas zaskoczyły, ponieważ Marcin Tyszka rzadko pozwala sobie na takie wyznania. To chyba pierwszy raz, kiedy juror napisał, że szkoda mu danego uczestnika.

A wy żałujecie? Oglądacie "Top Model"?

JT

Więcej o:
Komentarze (14)
"Top Model": odpadł Piotr. Marcin Tyszka zaskakująco to skomentował
Zaloguj się
 • Gość: Ida

  Oceniono 15 razy 13

  Szkoda. Męska twarz z ogromnym potencjałem. Z nieśmiałości się kiedyś wyleczy...

 • Gość: Beata.P

  Oceniono 14 razy 10

  A ja oglądam program i lubie dlatego go komentuję. Zadziwiaja mnie osoby, ktore nie ogladaja a sie wypowiadają na jego temat. Powiem krótko: Spadajcie! Piotr nie był moim faworytem ale wg mnie powinna odpasć Magda. Jest nijaka.

 • Gość: Nibi

  Oceniono 15 razy 5

  Przedziwny program. Obejrzalam fragment i zachodze w głowe co ludzie z tego czerpią. Demonstracja próznosci i narcyzmu. Kto to oglada? I po co?

 • Gość: S

  Oceniono 9 razy 3

  Nie pchaj się chłopie do tego szamba modelingu i show-biznesu. Uciekaj. Skoncz jakieś dobre studia i żyj wśród normalnych ludzi,a nie tej bandy zdemoralizowanych i zepsutych narcyzów.

 • wkoz1

  Oceniono 8 razy 2

  To sie oglada jak muzeum dziwow i osobliwosci

 • kemotkemot

  Oceniono 1 raz 1

  Tyszce potrzeba mlodego bolca i w chwili slabosci zdecydowal sie na wyznanie

 • Gość: Fazit

  0

  Dla mnie wygląda on jakoś tak dziwnie. Powiem nie skupia uwagi na tym co nosi, a tylko na jego twarzy ... A model jednak ma inne rzeczy przedstawić.

 • Gość: Izka

  0

  Jak to lubi powtarzać moja lepsza połowka: " Żaden mężczyzna nie postawi szklanki gorzkiej herbaty, jeżeli nie ma w tym własnego interesu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX