Jolanta Pieńkowska w bogatej stylizacji na antenie TVN-u. Wróblewska ją wyśmiała. "Perły Barbary Radziwiłłówny ocalone"

Dorota Wróblewska wyśmiała na Facebooku bogatą stylizację Jolanty Pieńkowskiej z programu "Fakty o świecie".

Dorocie Wróblewskiej nie umknie żadna modowa wpadka polskich gwiazd. Stylistka regularnie i bez skrupułów krytykuje stylizacje naszych rodzimych sław. Teraz oberwało się Jolancie Pieńkowskiej.

Dorota Wróblewska krytykuje stylizację Jolanty Pieńkowskiej

W jednym z wydań "Faktów" dziennikarka prowadziła program, mając na sobie sporych rozmiarów naszyjnik z kamieniami. Dorota Wróblewska postanowiła skomentować biżuterię na swoim profilu na Facebooku.

PERŁY BARBARY RADZIWIŁŁÓWNY OCALONE. Zacytuję Andrzeja Fodera, wykładowcę i projektanta, którego bardzo cenię. "TVN 24 BiS, to trochę dziwne i generalnie niestosowne, że prowadząca wiadomości pomyliła studio telewizyjne z dworem Henryka VIII". Sama lepiej bym tego nie skomentowała. Zastanawiam się tylko, gdzie spadła korona?  A może to Teatr Telewizji był?

Okazuje się, że internauci podzielają zdanie stylistki. W komentarzach piszą:

Jest tak źle, że wręcz zabawnie.
Za żadne pieniądze stylu i klasy się nie kupi.

Wróblewska odpowiedziała na jeden z komentarzy i zaznaczyła, że ceni Pieńkowską za dobre dziennikarstwo, jednak nie zmienia to faktu, że stylizacja nie należy do udanych.

Cenię Jolantę Pieńkowską za dobre dziennikarstwo. Była zawsze profesjonalnie przygotowana do dyskusji. Mało dziennikarek w tym kraju tak solidnie podchodzi do pracy. Jednak jedno nie wyklucza drugiego, bo można być zawodowym i nie mieć stylu. Można mieć styl i siano w głowie. Na szczęście głowa jest ważniejsza od koralików.

A wam jak się podobają korale Pieńkowskiej?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (83)
Jolanta Pieńkowska w bogatej stylizacji na antenie TVN-u. Wróblewska ją wyśmiała
Zaloguj się
 • Gość: anita

  Oceniono 48 razy 48

  nie przepadając za jedną i drugą z Pań- etykieta i dress code mówił kiedyś- dla prezentera ubiór elegancki i powściągliwy- zarówno w biżuterii, tak by widz, odbiorca, mógł skupić uwagę na przekazywanej treści i wiadomości a nie myśleć o świecidełku na ekranie- i z całym szacunkiem, może nie trzymajmy się sztywno ram - jednak coś należałoby zostawić z dawnych nauk :( ... ale może źle gdzieś coś przeczytałam kiedyś...

 • Gość: krakus

  Oceniono 51 razy 45

  Do programu publicystycznego kolie nie pasują...

 • Gość: Polomaolo

  Oceniono 41 razy 37

  100% racji, przy okazji dowcipny komentarz "Barbara Radziwiłłówna" :D :D
  P. Jola od dawna pokazuje gust rosyjsko-arabski-byle drogo. Nie musi w garsonkach, ale te jej printy, cekiny powodują, że zastanawiam się czy jest trzeźwa, nie mówiąc o jej wiarygodności dziennikarskiej. Te bizantyjskie stylizacje nie są ani dowcipne, ani nie zmiękczają jej naburmuszonego wizerunku...

 • Gość: Gg

  Oceniono 37 razy 29

  Ona serio się tak obwiesiła? Wygląda jak fotomontaż 😂

 • Gość: Ania

  Oceniono 36 razy 24

  Ta pani w biżuterii czy bez, ale zawsze ma tak wściekłą twarz, że boimy się jej od lat

 • quamtsa

  Oceniono 36 razy 24

  Na modzie się nie znam, ale Pieńkowska z całą pewnością nie jest dobrą dziennikarką. Bo ona nie pracuje jako dziennikarka, tylko propagandzistka. I to od wielu, wielu lat.

 • Gość: Iwona

  Oceniono 34 razy 24

  Pieńkowska przestała być jak dla mnie człowiekiem, a stała się cyborgiem, kiedy przedstawiała wiadomości z muchą na twarzy. Każda prezenterka by ją odgoniła i dowcipnie skomentowała całe zajście, a Jola jak posąg - mucha jest a ona mówi.

 • spinetta

  Oceniono 27 razy 23

  Pieńkowska ubiera się do studia koszmarnie. Kompletny brak wyczucia. Brak klasy po prostu, takie epatowanie przestrojonymi kreacjami w studiu telewizyjnym przez prezenterkę programu informacyjnego. Te perły to nie jest jedyna wpadka

 • Gość: bebe

  Oceniono 38 razy 22

  Mnie chyba bardziej smieszy jej wyprasowana twarz. Trudno poznac w niej dawna Jole pomarszczona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX