Jolanta Pieńkowska w bogatej stylizacji na antenie TVN-u. Wróblewska ją wyśmiała. "Perły Barbary Radziwiłłówny ocalone"

Dorota Wróblewska wyśmiała na Facebooku bogatą stylizację Jolanty Pieńkowskiej z programu "Fakty o świecie".

Dorocie Wróblewskiej nie umknie żadna modowa wpadka polskich gwiazd. Stylistka regularnie i bez skrupułów krytykuje stylizacje naszych rodzimych sław. Teraz oberwało się Jolancie Pieńkowskiej.

Dorota Wróblewska krytykuje stylizację Jolanty Pieńkowskiej

W jednym z wydań "Faktów" dziennikarka prowadziła program, mając na sobie sporych rozmiarów naszyjnik z kamieniami. Dorota Wróblewska postanowiła skomentować biżuterię na swoim profilu na Facebooku.

PERŁY BARBARY RADZIWIŁŁÓWNY OCALONE. Zacytuję Andrzeja Fodera, wykładowcę i projektanta, którego bardzo cenię. "TVN 24 BiS, to trochę dziwne i generalnie niestosowne, że prowadząca wiadomości pomyliła studio telewizyjne z dworem Henryka VIII". Sama lepiej bym tego nie skomentowała. Zastanawiam się tylko, gdzie spadła korona?  A może to Teatr Telewizji był?

Okazuje się, że internauci podzielają zdanie stylistki. W komentarzach piszą:

Jest tak źle, że wręcz zabawnie.
Za żadne pieniądze stylu i klasy się nie kupi.

Wróblewska odpowiedziała na jeden z komentarzy i zaznaczyła, że ceni Pieńkowską za dobre dziennikarstwo, jednak nie zmienia to faktu, że stylizacja nie należy do udanych.

Cenię Jolantę Pieńkowską za dobre dziennikarstwo. Była zawsze profesjonalnie przygotowana do dyskusji. Mało dziennikarek w tym kraju tak solidnie podchodzi do pracy. Jednak jedno nie wyklucza drugiego, bo można być zawodowym i nie mieć stylu. Można mieć styl i siano w głowie. Na szczęście głowa jest ważniejsza od koralików.

A wam jak się podobają korale Pieńkowskiej?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS